Deze website maakt gebruikt van javascript. Zonder javascript in te schakelen zult u de website niet optimaal kunnen gebruiken.

Renners Tour de France 2016

Let op: dit zijn archiefgegevens.

Rugnr unsorted Renner up Land Team unsorted Team unsorted Punten unsorted
182 Julian Alaphilippe Klimmer FR EQS Etixx - Quick Step 29
202 Michael Albasini  CH OGE Orica GreenEDGE 0
13 Winner Anacona Klimmer CO MOV Movistar Team 6
152 Yukiya Arashiro  JP LAM Lampre - Merida 0
132 Shane Archbold  NZ BOA Bora - Argon 18 1
21 Fabio Aru Klimmer IT AST Astana Pro Team 20
98 Greg van Avermaet  BE BMC BMC Racing Team 32
89 Dylan van Baarle  NL CPT Cannondale Pro Cycling Team 0
162 Lars Bak  DK LTS Lotto Soudal 0
42 Jan Bakelants  BE ALM AG2R La Mondiale 0
41 Romain Bardet Klassementsrenner FR ALM AG2R La Mondiale 29
111 Warren Barguil Klimmer FR TGA Team Giant - Alpecin 0
133 Jan Bárta  CZ BOA Bora - Argon 18 0
134 Cesare Benedetti  IT BOA Bora - Argon 18 0
52 George Bennett  NZ TLJ Team Lotto NL - Jumbo 4
135 Sam Bennett  IE BOA Bora - Argon 18 2
102 Natnael Berhane  ER DDD Team Dimension Data 0
103 Edvald Boasson Hagen  NO DDD Team Dimension Data 23
33 Maciej Bodnar  PL TNK Tinkoff 10
122 William Bonnet  FR FDJ FDJ 0
153 Matteo Bono  IT LAM Lampre - Merida 0
92 Brent Bookwalter  US BMC BMC Racing Team 0
192 Borut Bozic  SI COF Cofidis, Solutions Credits 0
212 Vegard Breen  NO FVC Fortuneo - Vital Concept 0
82 Matti Breschel  DK CPT Cannondale Pro Cycling Team 0
131 Emanuel Buchmann  DE BOA Bora - Argon 18 0
93 Marcus Burghardt  DE BMC BMC Racing Team 0
62 Fabian Cancellara Tijdrijder CH TFS Trek Segafredo 5
94 Damiano Caruso  IT BMC BMC Racing Team 3
101 Mark Cavendish Sprinter GB DDD Team Dimension Data 63
172 Sylvain Chavanel  FR DEN Direct Energie 6
43 Mikael Cherel  FR ALM AG2R La Mondiale 0
154 Davide Cimolai  IT LAM Lampre - Merida 3
72 Stef Clement  NL IAM IAM Cycling 10
31 Alberto Contador Klassementsrenner ES TNK Tinkoff 0
73 Jérôme Coppel  FR IAM IAM Cycling 7
171 Bryan Coquard Sprinter FR DEN Direct Energie 32
151 Rui Costa Klassementsrenner PT LAM Lampre - Merida 18
193 Jérôme Cousin  FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
83 Lawson Craddock  US CPT Cannondale Pro Cycling Team 0
104 Stephen Cummings  GB DDD Team Dimension Data 16
112 Roy Curvers  NL TGA Team Giant - Alpecin 0
118 Laurens Ten Dam  NL TGA Team Giant - Alpecin 0
163 Thomas De Gendt Klimmer BE LTS Lotto Soudal 32
164 Jens Debusschere  BE LTS Lotto Soudal 0
113 John Degenkolb Sprinter DE TGA Team Giant - Alpecin 14
213 Anthony Delaplace  FR FVC Fortuneo - Vital Concept 0
95 Rohan Dennis Tijdrijder AU BMC BMC Racing Team 6
173 Antoine Duchesne  CA DEN Direct Energie 0
44 Samuel Dumoulin  FR ALM AG2R La Mondiale 9
114 Tom Dumoulin  NL TGA Team Giant - Alpecin 42
203 Luke Durbridge  AU OGE Orica GreenEDGE 4
194 Nicolas Edet  FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
105 Bernhard Eisel  AT DDD Team Dimension Data 0
74 Martin Elmiger  CH IAM IAM Cycling 0
75 Sondre Holst Enger  NO IAM IAM Cycling 22
14 Imanol Erviti  ES MOV Movistar Team 0
214 Brice Feillu Klimmer FR FVC Fortuneo - Vital Concept 6
215 Armindo Fonseca  FR FVC Fortuneo - Vital Concept 0
71 Mathias Frank  CH IAM IAM Cycling 2
1 Chris Froome Klassementsrenner GB SKY Team Sky 59
23 Jakob Fuglsang Klimmer DK AST Astana Pro Team 0
165 Tony Gallopin  FR LTS Lotto Soudal 5
99 Tejay van Garderen Klassementsrenner US BMC BMC Racing Team 1
45 Ben Gastauer  LU ALM AG2R La Mondiale 0
34 Oscar Gatto  IT TNK Tinkoff 0
46 Cyril Gautier  FR ALM AG2R La Mondiale 0
174 Yohann Gene  FR DEN Direct Energie 0
201 Simon Gerrans  AU OGE Orica GreenEDGE 1
115 Simon Geschke  DE TGA Team Giant - Alpecin 0
47 Alexis Gougeard  FR ALM AG2R La Mondiale 0
161 André Greipel Sprinter DE LTS Lotto Soudal 42
24 Andriy Grivko  UA AST Astana Pro Team 0
156 Tsgabu Gebremaryam Grmay  ET LAM Lampre - Merida 0
53 Dylan Groenewegen Sprinter NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 12
142 Jacopo Guarnieri  IT KAT Team Katusha 0
143 Marco Haller  AT KAT Team Katusha 0
166 Adam Hansen  AU LTS Lotto Soudal 0
204 Mathew Hayman  AU OGE Orica GreenEDGE 0
2 Sergio Henao Montoya Klimmer CO SKY Team Sky 0
167 Greg Henderson  NZ LTS Lotto Soudal 1
15 Jesús Herrada Klimmer ES MOV Movistar Team 0
76 Reto Hollenstein  CH IAM IAM Cycling 0
77 Leigh Howard  AU IAM IAM Cycling 0
84 Alex Howes  US CPT Cannondale Pro Cycling Team 0
136 Bartosz Huzarski  PL BOA Bora - Argon 18 5
205 Daryl Impey  ZA OGE Orica GreenEDGE 17
63 Markel Irizar  ES TFS Trek Segafredo 0
16 Gorka Izaguirre  ES MOV Movistar Team 4
17 Jon Izaguirre Insausti Klimmer ES MOV Movistar Team 22
106 Reinardt Janse van Rensburg Sprinter ZA DDD Team Dimension Data 1
175 Fabrice Jeandesboz  FR DEN Direct Energie 0
195 Arnold Jeannesson  FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
206 Christopher Juul-Jensen  DK OGE Orica GreenEDGE 0
25 Tanel Kangert  EE AST Astana Pro Team 0
183 Iljo Keisse  BE EQS Etixx - Quick Step 0
51 Wilco Kelderman Klassementsrenner NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 9
3 Vasil Kiryienka Tijdrijder BY SKY Team Sky 0
35 Robert Kiserlovski  HR TNK Tinkoff 0
181 Marcel Kittel Sprinter DE EQS Etixx - Quick Step 49
137 Patrick Konrad  AT BOA Bora - Argon 18 0
85 Kristijan Koren  SI CPT Cannondale Pro Cycling Team 0
36 Roman Kreuziger  CZ TNK Tinkoff 11
144 Alexander Kristoff Sprinter NO KAT Team Katusha 57
123 Matthieu Ladagnous  FR FDJ FDJ 0
4 Mikel Landa Meana Klimmer ES SKY Team Sky 0
86 Sebastian Langeveld  NL CPT Cannondale Pro Cycling Team 0
196 Christophe Laporte  FR COF Cofidis, Solutions Credits 25
197 Cyril Lemoine  FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
54 Bert-Jan Lindeman  NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 5
145 Alberto Losada  ES KAT Team Katusha 0
26 Alexey Lutsenko  KZ AST Astana Pro Team 0
37 Rafal Majka Klimmer PL TNK Tinkoff 42
55 Paul Martens  DE TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
184 Daniel Martin Klassementsrenner IE EQS Etixx - Quick Step 31
185 Tony Martin Tijdrijder DE EQS Etixx - Quick Step 2
198 Luis Angel Maté Mardones Klimmer ES COF Cofidis, Solutions Credits 5
207 Michael Matthews Sprinter AU OGE Orica GreenEDGE 33
216 Daniel Mclay  GB FVC Fortuneo - Vital Concept 18
157 Louis Meintjes Klimmer ZA LAM Lampre - Merida 9
96 Amaël Moinard  FR BMC BMC Racing Team 0
61 Bauke Mollema Kopman NL TFS Trek Segafredo 10
124 Steve Morabito  CH FDJ FDJ 2
18 Daniel Moreno Fernández  ES MOV Movistar Team 0
146 Michael Mørkøv  DK KAT Team Katusha 0
78 Oliver Naesen  BE IAM IAM Cycling 1
87 Ramunas Navardauskas  LT CPT Cannondale Pro Cycling Team 4
191 Daniel Navarro Garcia  ES COF Cofidis, Solutions Credits 29
22 Vincenzo Nibali Klassementsrenner IT AST Astana Pro Team 17
5 Mikel Nieve  ES SKY Team Sky 0
19 Nelson Oliveira Tijdrijder PT MOV Movistar Team 10
79 Jarlinson Pantano Klimmer CO IAM IAM Cycling 39
107 Serge Pauwels  BE DDD Team Dimension Data 17
217 Pierre Luc Périchon  FR FVC Fortuneo - Vital Concept 0
176 Adrien Petit  FR DEN Direct Energie 0
158 Luka Pibernik  SI LAM Lampre - Merida 0
125 Cedric Pineau  FR FDJ FDJ 0
121 Thibaut Pinot Klassementsrenner FR FDJ FDJ 5
208 Ruben Plaza  ES OGE Orica GreenEDGE 0
6 Wout Poels  NL SKY Team Sky 6
159 Jan Polanc Klimmer SI LAM Lampre - Merida 0
91 Richie Porte Klassementsrenner AU BMC BMC Racing Team 10
48 Domenico Pozzovivo Klimmer IT ALM AG2R La Mondiale 4
116 Georg Preidler  AT TGA Team Giant - Alpecin 0
11 Nairo Quintana Klassementsrenner CO MOV Movistar Team 7
64 Grégory Rast  CH TFS Trek Segafredo 0
126 Sébastien Reichenbach  CH FDJ FDJ 7
108 Mark Renshaw  AU DDD Team Dimension Data 0
186 Maximiliano Richeze  AR EQS Etixx - Quick Step 3
141 Joaquim Rodríguez Oliver Klimmer ES KAT Team Katusha 35
168 Jürgen Roelandts  BE LTS Lotto Soudal 0
81 Pierre Rolland Klimmer FR CPT Cannondale Pro Cycling Team 4
56 Timo Roosen  NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
27 Diego Rosa Klimmer IT AST Astana Pro Team 3
127 Anthony Roux  FR FDJ FDJ 0
7 Luke Rowe  GB SKY Team Sky 0
128 Jérémy Roy  FR FDJ FDJ 0
187 Fabio Sabatini  IT EQS Etixx - Quick Step 0
32 Peter Sagan Sprinter SK TNK Tinkoff 111
28 Luis Leon Sanchez Klimmer ES AST Astana Pro Team 0
97 Michael Schär  CH BMC BMC Racing Team 0
138 Andreas Schillinger  DE BOA Bora - Argon 18 0
65 Fränk Schleck Klassementsrenner LU TFS Trek Segafredo 0
211 Eduardo Sepulveda  AR FVC Fortuneo - Vital Concept 0
177 Romain Sicard  FR DEN Direct Energie 0
169 Marcel Sieberg  DE LTS Lotto Soudal 0
117 Ramon Sinkeldam  NL TGA Team Giant - Alpecin 0
88 Tom-Jelte Slagter  NL CPT Cannondale Pro Cycling Team 1
199 Geoffrey Soupe  FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
8 Ian Stannard  GB SKY Team Sky 0
66 Peter Stetina  US TFS Trek Segafredo 0
67 Jasper Stuyven Sprinter BE TFS Trek Segafredo 10
218 Chris Anker Sørensen  DK FVC Fortuneo - Vital Concept 2
109 Daniel Teklehaimanot Klassementsrenner ER DDD Team Dimension Data 4
68 Edward Theuns  BE TFS Trek Segafredo 15
9 Geraint Thomas Klassementsrenner GB SKY Team Sky 8
119 Albert Timmer  NL TGA Team Giant - Alpecin 0
29 Paolo Tiralongo  IT AST Astana Pro Team 0
38 Matteo Tosatto  IT TNK Tinkoff 0
178 Angelo Tulik  FR DEN Direct Energie 0
219 Florian Vachon  FR FVC Fortuneo - Vital Concept 0
188 Petr Vakoč  CZ EQS Etixx - Quick Step 0
39 Michael Valgren  DK TNK Tinkoff 0
12 Alejandro Valverde Klassementsrenner ES MOV Movistar Team 24
147 Jurgen Van Den Broeck  BE KAT Team Katusha 0
57 Sep Vanmarcke  BE TLJ Team Lotto NL - Jumbo 7
189 Julien Vermote  BE EQS Etixx - Quick Step 0
129 Arthur Vichot  FR FDJ FDJ 0
148 Ángel Vicioso Arcos  ES KAT Team Katusha 0
179 Thomas Voeckler  FR DEN Direct Energie 5
139 Paul Voss  DE BOA Bora - Argon 18 0
49 Alexis Vuillermoz  FR ALM AG2R La Mondiale 10
58 Robert Wagner  DE TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
59 Maarten Wynants  BE TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
209 Adam Yates  GB OGE Orica GreenEDGE 8
149 Ilnur Zakarin Klassementsrenner RU KAT Team Katusha 18
69 Haimar Zubeldia Klimmer ES TFS Trek Segafredo 0
155 Kristijan Đurasek  HR LAM Lampre - Merida 7

Type renner
Klassementsrenner Klassementsrenner
Klimmer Klimmer
Sprinter Sprinter
Tijdrijder Tijdrijder
Kopman Kopman