Deze website maakt gebruikt van javascript. Zonder javascript in te schakelen zult u de website niet optimaal kunnen gebruiken.

Renners Tour de France 2018

Rugnr unsorted unsorted Renner up Land Team unsorted Team unsorted Punten unsorted
101 Kopman Julian Alaphilippe FR QST Quick - Step Floors 28
72 Andrey Amador CR MOV Movistar Team 0
33 Nikias Arndt DE SUN Team Sunweb 4
92 Darwin Atapuma Hurtado CO UAD UAE Team Emirates 0
87 Greg van Avermaet BE BMC BMC Racing Team 29
21 Kopman Romain Bardet FR ALM AG2R La Mondiale 13
41 Kopman Warren Barguil FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
62 Jack Bauer NZ MTS Mitchelton - Scott 0
73 Daniele Bennati IT MOV Movistar Team 0
172 Tiesj Benoot BE LTS Lotto Soudal 0
2 Egan Arley Bernal Gomez CO SKY Team Sky 0
192 Julien Bernard FR TFS Trek Segafredo 0
82 Patrick Bevin NZ BMC BMC Racing Team 0
132 Edvald Boasson Hagen NO DDD Team Dimension Data 2
112 Maciej Bodnar PL BOH Bora - Hansgrohe 0
142 Ian Boswell US TKA Team Katusha Alpecin 0
182 Thomas Boudat FR TDE Direct Energie 5
42 Maxime Bouet FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
113 Marcus Burghardt DE BOH Bora - Hansgrohe 0
181 Kopman Lilian Calmejane FR TDE Direct Energie 5
83 Damiano Caruso IT BMC BMC Racing Team 7
3 Tijdrijder Jonathan Castroviejo ES SKY Team Sky 0
131 Kopman Mark Cavendish GB DDD Team Dimension Data 4
183 Sylvain Chavanel FR TDE Direct Energie 0
202 Dimitri Claeys BE COF Cofidis, Solutions Credits 0
12 Simon Clarke AU EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
52 Sprinter Sonny Colbrelli IT TBM Bahrain - Merida 26
184 Jérôme Cousin FR TDE Direct Energie 0
13 Lawson Craddock US EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
37 Laurens Ten Dam NL SUN Team Sunweb 0
173 Jasper De Buyst BE LTS Lotto Soudal 0
174 Klimmer Thomas De Gendt BE LTS Lotto Soudal 0
102 Tim Declercq BE QST Quick - Step Floors 0
212 Thomas Degand BE WGG Wanty - Groupe Gobert 0
194 Sprinter John Degenkolb DE TFS Trek Segafredo 45
151 Kopman Arnaud Démare FR GFC Groupama - FDJ 33
22 Silvan Dillier CH ALM AG2R La Mondiale 0
23 Axel Domont FR ALM AG2R La Mondiale 0
32 Kopman Tom Dumoulin NL SUN Team Sunweb 24
213 Sprinter Timothy Dupont BE WGG Wanty - Groupe Gobert 7
63 Luke Durbridge AU MTS Mitchelton - Scott 0
203 Nicolas Edet FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
74 Imanol Erviti ES MOV Movistar Team 0
94 Roberto Ferrari IT UAD UAE Team Emirates 0
122 Klimmer Omar Fraile Matarranz ES AST Astana Pro Team 0
24 Mathias Frank CH ALM AG2R La Mondiale 0
1 Kopman Chris Froome GB SKY Team Sky 17
121 Kopman Jakob Fuglsang DK AST Astana Pro Team 5
25 Tony Gallopin FR ALM AG2R La Mondiale 0
88 Klassementsrenner Tejay van Garderen US BMC BMC Racing Team 0
185 Damien Gaudin FR TDE Direct Energie 0
152 David Gaudu FR GFC Groupama - FDJ 2
103 Sprinter Fernando Gaviria Rendon CO QST Quick - Step Floors 42
84 Simon Gerrans AU BMC BMC Racing Team 0
43 Elie Gesbert FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
34 Simon Geschke DE SUN Team Sunweb 0
162 Klimmer Robert Gesink NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
104 Philippe Gilbert BE QST Quick - Step Floors 18
195 Michael Gogl AT TFS Trek Segafredo 0
171 Kopman André Greipel DE LTS Lotto Soudal 23
186 Fabien Grellier FR TDE Direct Energie 0
196 Tsgabu Gebremaryam Grmay ET TFS Trek Segafredo 0
163 Sprinter Dylan Groenewegen NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 42
123 Dmitriy Gruzdev KZ AST Astana Pro Team 0
153 Jacopo Guarnieri IT GFC Groupama - FDJ 0
35 Chad Haga US SUN Team Sunweb 0
124 Jesper Hansen DK AST Astana Pro Team 0
44 Romain Hardy FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
53 Heinrich Haussler AT TBM Bahrain - Merida 0
64 Mathew Hayman AU MTS Mitchelton - Scott 0
65 Michael Hepburn AU MTS Mitchelton - Scott 0
204 Klimmer Jesús Herrada ES COF Cofidis, Solutions Credits 4
66 Damien Howson AU MTS Mitchelton - Scott 0
67 Daryl Impey ZA MTS Mitchelton - Scott 4
54 Gorka Izaguirre ES TBM Bahrain - Merida 0
55 Klimmer Jon Izaguirre Insausti ES TBM Bahrain - Merida 12
133 Sprinter Reinardt Janse van Rensburg ZA DDD Team Dimension Data 0
164 Amund Grøndahl Jansen NO TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
105 Klassementsrenner Bob Jungels LU QST Quick - Step Floors 4
125 Tanel Kangert EE AST Astana Pro Team 0
218 Guillaume van Keirsbulck BE WGG Wanty - Groupe Gobert 0
175 Jens Keukeleire BE LTS Lotto Soudal 0
143 Robert Kiserlovski HR TKA Team Katusha Alpecin 0
144 Sprinter Marcel Kittel DE TKA Team Katusha Alpecin 16
145 Pavel Kochetkov RU TKA Team Katusha Alpecin 0
56 Kristijan Koren SI TBM Bahrain - Merida 0
193 Koen de Kort NL TFS Trek Segafredo 0
36 Søren Kragh Andersen DK SUN Team Sunweb 3
95 Sprinter Alexander Kristoff NO UAD UAE Team Emirates 36
161 Klassementsrenner Steven Kruijswijk NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 1
85 Stefan Küng CH BMC BMC Racing Team 0
4 Michal Kwiatkowski PL SKY Team Sky 0
106 Tijdrijder Yves Lampaert BE QST Quick - Step Floors 17
75 Klimmer Mikel Landa Meana ES MOV Movistar Team 6
201 Kopman Christophe Laporte FR COF Cofidis, Solutions Credits 12
26 Pierre Roger Latour FR ALM AG2R La Mondiale 12
154 Olivier Le Gac FR GFC Groupama - FDJ 0
45 Kevin Ledanois FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
155 Tobias Ludvigsson SE GFC Groupama - FDJ 0
114 Klimmer Rafal Majka PL BOH Bora - Hansgrohe 7
96 Marco Marcato IT UAD UAE Team Emirates 0
176 Tomasz Marczynski PL LTS Lotto Soudal 0
165 Paul Martens DE TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
91 Kopman Daniel Martin IE UAD UAE Team Emirates 29
211 Kopman Guillaume Martin FR WGG Wanty - Groupe Gobert 0
146 Tijdrijder Tony Martin DE TKA Team Katusha Alpecin 0
14 Daniel Martinez CO EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
31 Kopman Michael Matthews AU SUN Team Sunweb 4
214 Marco Minnaard NL WGG Wanty - Groupe Gobert 0
46 Amaël Moinard FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
156 Rudy Molard FR GFC Groupama - FDJ 0
191 Kopman Bauke Mollema NL TFS Trek Segafredo 4
5 Gianni Moscon IT SKY Team Sky 0
115 Gregor Muhlberger AT BOH Bora - Hansgrohe 0
27 Oliver Naesen BE ALM AG2R La Mondiale 0
205 Daniel Navarro Garcia ES COF Cofidis, Solutions Credits 0
51 Kopman Vincenzo Nibali IT TBM Bahrain - Merida 7
126 Sprinter Magnus Cort Nielsen DK AST Astana Pro Team 4
68 Mikel Nieve ES MTS Mitchelton - Scott 6
215 Yoann Offredo FR WGG Wanty - Groupe Gobert 0
116 Daniel Oss IT BOH Bora - Hansgrohe 0
216 Andrea Pasqualon IT WGG Wanty - Groupe Gobert 16
134 Serge Pauwels BE DDD Team Dimension Data 6
57 Franco Pellizotti IT TBM Bahrain - Merida 0
206 Anthony Perez FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
15 Tijdrijder Taylor Phinney US EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 1
47 Laurent Pichon FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
6 Wout Poels NL SKY Team Sky 0
147 Nils Politt DE TKA Team Katusha Alpecin 0
117 Pawel Poljanski PL BOH Bora - Hansgrohe 0
81 Kopman Richie Porte AU BMC BMC Racing Team 0
118 Lukas Postlberger AT BOH Bora - Hansgrohe 0
58 Klimmer Domenico Pozzovivo IT TBM Bahrain - Merida 0
71 Kopman Nairo Quintana CO MOV Movistar Team 3
135 Mark Renshaw AU DDD Team Dimension Data 0
107 Maximiliano Richeze AR QST Quick - Step Floors 0
166 Tijdrijder Primož Roglič SI TLJ Team Lotto NL - Jumbo 9
76 José Rojas ES MOV Movistar Team 0
16 Klimmer Pierre Rolland FR EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
167 Timo Roosen NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
7 Luke Rowe GB SKY Team Sky 0
111 Kopman Peter Sagan SK BOH Bora - Hansgrohe 100
127 Klimmer Luis Leon Sanchez ES AST Astana Pro Team 0
86 Michael Schär CH BMC BMC Racing Team 0
17 Tom Scully NZ EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
187 Romain Sicard FR TDE Direct Energie 0
177 Marcel Sieberg DE LTS Lotto Soudal 0
207 Julien Simon FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
157 Ramon Sinkeldam NL GFC Groupama - FDJ 0
197 Toms Skujins LV TFS Trek Segafredo 0
136 Tom-Jelte Slagter NL DDD Team Dimension Data 0
217 Dion Smith NZ WGG Wanty - Groupe Gobert 2
77 Marc Soler ES MOV Movistar Team 0
198 Sprinter Jasper Stuyven BE TFS Trek Segafredo 5
97 Rory Sutherland AU UAD UAE Team Emirates 0
188 Rein Taaramäe EE TDE Direct Energie 10
108 Niki Terpstra NL QST Quick - Step Floors 0
38 Edward Theuns BE SUN Team Sunweb 0
8 Klassementsrenner Geraint Thomas GB SKY Team Sky 33
137 Jay Robert Thomson ZA DDD Team Dimension Data 0
168 Antwan Tolhoek NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
98 Oliviero Troia IT UAD UAE Team Emirates 0
208 Anthony Turgis FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
11 Kopman Rigoberto Urán CO EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
48 Florian Vachon FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
128 Michael Valgren DK AST Astana Pro Team 0
78 Klassementsrenner Alejandro Valverde ES MOV Movistar Team 21
178 Jelle Vanendert BE LTS Lotto Soudal 0
18 Sep Vanmarcke BE EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
138 Julien Vermote BE DDD Team Dimension Data 0
158 Arthur Vichot FR GFC Groupama - FDJ 0
28 Alexis Vuillermoz FR ALM AG2R La Mondiale 0
61 Kopman Adam Yates GB MTS Mitchelton - Scott 5
148 Rick Zabel DE TKA Team Katusha Alpecin 0
141 Kopman Ilnur Zakarin RU TKA Team Katusha Alpecin 0
93 Kristijan Đurasek HR UAD UAE Team Emirates 0

Legenda / filter

Type renner
Alle
Kopman Kopman
Klassementsrenner Klassementsrenner
Klimmer Klimmer
Sprinter Sprinter
Tijdrijder Tijdrijder