Deze website maakt gebruikt van javascript. Zonder javascript in te schakelen zult u de website niet optimaal kunnen gebruiken.

Renners Tour de France 2021

Rugnr unsorted unsorted Renner up Land Team unsorted Team unsorted Punten unsorted
51 Klimmer Julian Alaphilippe FR DQT Deceuninck - Quick-step 28
182 Alex Aranburu Deba ES APT Astana - Premier Tech 13
62 Jorge Arcas ES MOV Movistar Team 0
82 Bruno Armirail FR GFC Groupama - FDJ 0
52 Kasper Asgreen DK DQT Deceuninck - Quick-step 23
128 Greg van Avermaet BE ACT AG2R Citroën Team 0
28 Dylan van Baarle NL IGD Ineos Grenadiers 1
212 Jan Bakelants BE IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 3
53 Sprinter Davide Ballerini IT DQT Deceuninck - Quick-step 8
192 Carlos Barbero ES TQA Team Qhubeka Assos 0
131 Klimmer Warren Barguil FR ARK Team Arkea - Samsic 0
222 Cyril Barthe FR BBK B&b Hotels P/b KTM 2
193 Sean Bennett US TQA Team Qhubeka Assos 0
142 Tiesj Benoot BE DSM Team DSM 0
42 Julien Bernard FR TFS Trek - Segafredo 0
162 Tijdrijder Pello Bilbao ES TBV Bahrain Victorious 4
112 Stefan Bissegger CH EFN EF Education - Nippo 6
2 Tijdrijder Mikkel Bjerg DK UAD UAE Team Emirates 4
202 Sprinter Edvald Boasson Hagen NO TDE Total Energies 0
32 Guillaume Boivin CA ISN Israel Start-up Nation 0
143 Sprinter Cees Bol NL DSM Team DSM 14
223 Franck Bonnamour FR BBK B&b Hotels P/b KTM 19
132 Sprinter Nacer Bouhanni FR ARK Team Arkea - Samsic 40
72 Emanuel Buchmann DE BOH Bora - Hansgrohe 0
203 Jeremy Cabot FR TDE Total Energies 0
194 Tijdrijder Victor Campenaerts BE TQA Team Qhubeka Assos 0
22 Richard Carapaz EC IGD Ineos Grenadiers 29
23 Tijdrijder Jonathan Castroviejo ES IGD Ineos Grenadiers 0
54 Mattia Cattaneo IT DQT Deceuninck - Quick-step 30
55 Sprinter Mark Cavendish GB DQT Deceuninck - Quick-step 70
172 Klassementsrenner Esteban Chavez CO BEX Team Bikeexchange 1
224 Maxime Chevalier FR BBK B&b Hotels P/b KTM 0
195 Simon Clarke AU TQA Team Qhubeka Assos 0
163 Sprinter Sonny Colbrelli IT TBV Bahrain Victorious 28
225 Sprinter Bryan Coquard FR BBK B&b Hotels P/b KTM 0
116 Sprinter Magnus Cort Nielsen DK EFN EF Education - Nippo 14
121 Benoit Cosnefroy FR ACT AG2R Citroën Team 0
3 Klassementsrenner Rui Costa PT UAD UAE Team Emirates 0
183 Stefan De Bod ZA APT Astana - Premier Tech 0
152 Jasper De Buyst BE LTS Lotto Soudal 0
153 Klimmer Thomas De Gendt BE LTS Lotto Soudal 0
204 Victor De La Parte ES TDE Total Energies 0
56 Tim Declercq BE DQT Deceuninck - Quick-step 0
133 Anthony Delaplace FR ARK Team Arkea - Samsic 0
83 Sprinter Arnaud Démare FR GFC Groupama - FDJ 8
57 Dries Devenyns BE DQT Deceuninck - Quick-step 0
102 Silvan Dillier CH AFC Alpecin - Fenix 0
196 Nicholas Dlamini ZA TQA Team Qhubeka Assos 0
144 Mark Donovan GB DSM Team DSM 0
205 Fabien Doubey FR TDE Total Energies 0
173 Luke Durbridge AU BEX Team Bikeexchange 0
145 Nils Eekhoff NL DSM Team DSM 0
43 Kenny Elissonde FR TFS Trek - Segafredo 12
63 Imanol Erviti ES MOV Movistar Team 12
151 Sprinter Caleb Ewan AU LTS Lotto Soudal 0
92 Ruben Fernandez ES COF Cofidis 0
4 Klimmer Davide Formolo IT UAD UAE Team Emirates 0
184 Klimmer Omar Fraile Matarranz ES APT Astana - Premier Tech 5
31 Klassementsrenner Chris Froome GB ISN Israel Start-up Nation 0
181 Klassementsrenner Jakob Fuglsang DK APT Astana - Premier Tech 0
64 Ivan Garcia Cortina ES MOV Movistar Team 8
81 David Gaudu FR GFC Groupama - FDJ 18
226 Cyril Gautier FR BBK B&b Hotels P/b KTM 0
24 Klimmer Tao Geoghegan Hart GB IGD Ineos Grenadiers 0
134 Elie Gesbert FR ARK Team Arkea - Samsic 4
93 Simon Geschke DE COF Cofidis 0
13 Klimmer Robert Gesink NL TJV Jumbo-Visma 0
154 Philippe Gilbert BE LTS Lotto Soudal 0
122 Dorian Godon FR ACT AG2R Citroën Team 1
197 Michael Gogl AT TQA Team Qhubeka Assos 0
33 Omer Goldstein IL ISN Israel Start-up Nation 0
34 Sprinter André Greipel DE ISN Israel Start-up Nation 19
185 Dmitriy Gruzdev KZ APT Astana - Premier Tech 0
84 Jacopo Guarnieri IT GFC Groupama - FDJ 0
113 Klimmer Rúben Guerreiro PT EFN EF Education - Nippo 6
161 Klimmer Jack Haig AU TBV Bahrain Victorious 9
164 Marco Haller AT TBV Bahrain Victorious 0
174 Lucas Hamilton AU BEX Team Bikeexchange 0
191 Klimmer Sergio Henao Montoya CO TQA Team Qhubeka Assos 1
94 Klimmer Jesús Herrada ES COF Cofidis 0
114 Klassementsrenner Sergio Andres Higuita Garcia CO EFN EF Education - Nippo 23
5 Marc Hirschi CH UAD UAE Team Emirates 0
35 Reto Hollenstein CH ISN Israel Start-up Nation 0
186 Hugo Houle CA APT Astana - Premier Tech 0
187 Klimmer Ion Izagirre ES APT Astana - Premier Tech 20
175 Amund Grøndahl Jansen NO BEX Team Bikeexchange 0
176 Christopher Juul-Jensen DK BEX Team Bikeexchange 0
73 Klassementsrenner Wilco Kelderman NL BOH Bora - Hansgrohe 23
155 Roger Kluge DE LTS Lotto Soudal 0
213 Jonas Koch DE IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 0
85 Ignatas Konovalovas LT GFC Groupama - FDJ 0
74 Patrick Konrad AT BOH Bora - Hansgrohe 31
141 Søren Kragh Andersen DK DSM Team DSM 0
14 Klassementsrenner Steven Kruijswijk NL TJV Jumbo-Visma 0
86 Tijdrijder Stefan Küng CH GFC Groupama - FDJ 28
15 Klimmer Sepp Kuss US TJV Jumbo-Visma 20
25 Michal Kwiatkowski PL IGD Ineos Grenadiers 0
6 Vegard Stake Laengen NO UAD UAE Team Emirates 0
95 Sprinter Christophe Laporte FR COF Cofidis 20
201 Klimmer Pierre Latour FR TDE Total Energies 2
227 Cyril Lemoine FR BBK B&b Hotels P/b KTM 0
61 Klassementsrenner Miguel Angel Lopez Moreno CO MOV Movistar Team 0
188 Klassementsrenner Alexey Lutsenko KZ APT Astana - Premier Tech 4
87 Valentin Madouas FR GFC Groupama - FDJ 0
7 Klassementsrenner Rafal Majka PL UAD UAE Team Emirates 0
36 Klassementsrenner Daniel Martin IE ISN Israel Start-up Nation 9
91 Klassementsrenner Guillaume Martin FR COF Cofidis 11
16 Tijdrijder Tony Martin DE TJV Jumbo-Visma 0
65 Enric Mas Nicolau ES MOV Movistar Team 11
171 Sprinter Michael Matthews AU BEX Team Bikeexchange 42
135 Daniel McLay GB ARK Team Arkea - Samsic 0
8 Brandon McNulty US UAD UAE Team Emirates 0
211 Klimmer Louis Meintjes ZA IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 2
103 Sprinter Tim Merlier BE AFC Alpecin - Fenix 19
104 Xandro Meurisse BE AFC Alpecin - Fenix 0
177 Luka Mezgec SI BEX Team Bikeexchange 14
165 Matej Mohorič SI TBV Bahrain Victorious 30
44 Klimmer Bauke Mollema NL TFS Trek - Segafredo 32
58 Michael Mørkøv DK DQT Deceuninck - Quick-step 17
123 Oliver Naesen BE ACT AG2R Citroën Team 0
41 Klassementsrenner Vincenzo Nibali IT TFS Trek - Segafredo 0
146 Joris Nieuwenhuis NL DSM Team DSM 0
124 Ben O'connor AU ACT AG2R Citroën Team 24
75 Daniel Oss IT BOH Bora - Hansgrohe 0
228 Quentin Pacher FR BBK B&b Hotels P/b KTM 3
125 Aurélien Paret Peintre FR ACT AG2R Citroën Team 5
147 Sprinter Casper Pedersen DK DSM Team DSM 10
45 Mads Pedersen DK TFS Trek - Segafredo 4
96 Anthony Perez FR COF Cofidis 0
97 Pierre Luc Périchon FR COF Cofidis 8
126 Nans Peters FR ACT AG2R Citroën Team 0
105 Sprinter Jasper Philipsen BE AFC Alpecin - Fenix 66
101 Sprinter Mathieu van der Poel NL AFC Alpecin - Fenix 33
166 Wout Poels NL TBV Bahrain Victorious 16
1 Klassementsrenner Tadej Pogačar SI UAD UAE Team Emirates 86
76 Nils Politt DE BOH Bora - Hansgrohe 21
215 Boy van Poppel NL IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 2
216 Sprinter Danny van Poppel NL IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 11
26 Klassementsrenner Richie Porte AU IGD Ineos Grenadiers 2
77 Lukas Pöstlberger AT BOH Bora - Hansgrohe 0
117 Neilson Powless US EFN EF Education - Nippo 0
136 Klassementsrenner Nairo Quintana CO ARK Team Arkea - Samsic 5
106 Jonas Rickaert BE AFC Alpecin - Fenix 0
206 Cristian Rodriguez Martin ES TDE Total Energies 0
11 Klassementsrenner Primož Roglič SI TJV Jumbo-Visma 24
221 Klimmer Pierre Rolland FR BBK B&b Hotels P/b KTM 0
214 Lorenzo Rota IT IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 1
27 Luke Rowe GB IGD Ineos Grenadiers 0
137 Clement Russo FR ARK Team Arkea - Samsic 0
118 Jonas Rutsch DE EFN EF Education - Nippo 0
71 Sprinter Peter Sagan SK BOH Bora - Hansgrohe 15
107 Kristian Sbaragli IT AFC Alpecin - Fenix 0
127 Michael Schär CH ACT AG2R Citroën Team 0
78 Ide Schelling NL BOH Bora - Hansgrohe 0
88 Miles Scotson AU GFC Groupama - FDJ 0
207 Julien Simon FR TDE Total Energies 0
46 Toms Skujiņš LV TFS Trek - Segafredo 4
66 Klimmer Marc Soler ES MOV Movistar Team 0
47 Sprinter Jasper Stuyven BE TFS Trek - Segafredo 14
148 Jasha Sütterlin DE DSM Team DSM 0
156 Harrison Sweeny AU LTS Lotto Soudal 10
138 Connor Swift GB ARK Team Arkea - Samsic 0
17 Mike Teunissen NL TJV Jumbo-Visma 8
167 Tijdrijder Dylan Teuns BE TBV Bahrain Victorious 16
48 Edward Theuns BE TFS Trek - Segafredo 9
21 Klassementsrenner Geraint Thomas GB IGD Ineos Grenadiers 1
208 Anthony Turgis FR TDE Total Energies 6
111 Klassementsrenner Rigoberto Urán CO EFN EF Education - Nippo 9
108 Petr Vakoč CZ AFC Alpecin - Fenix 0
115 Michael Valgren DK EFN EF Education - Nippo 4
67 Klassementsrenner Alejandro Valverde ES MOV Movistar Team 13
12 Wout Van Aert BE TJV Jumbo-Visma 71
157 Tosh Van Der Sande BE LTS Lotto Soudal 0
158 Brent Van Moer BE LTS Lotto Soudal 5
68 Carlos Verona ES MOV Movistar Team 0
18 Jonas Vingegaard DK TJV Jumbo-Visma 56
217 Loïc Vliegen BE IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 0
98 Jelle Wallays BE COF Cofidis 0
198 Sprinter Max Walscheid DE TQA Team Qhubeka Assos 2
37 Klimmer Michael Woods CA ISN Israel Start-up Nation 16
168 Fred Wright GB TBV Bahrain Victorious 0
178 Klassementsrenner Simon Yates GB BEX Team Bikeexchange 5
38 Rick Zabel DE ISN Israel Start-up Nation 0
218 Georg Zimmermann DE IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 3

Legenda / filter

Type renner
Alle
Kopman Kopman
Klassementsrenner Klassementsrenner
Klimmer Klimmer
Sprinter Sprinter
Tijdrijder Tijdrijder