Deze website maakt gebruikt van javascript. Zonder javascript in te schakelen zult u de website niet optimaal kunnen gebruiken.

Renners Tour de France 2021

unsorted Renner up Land Team unsorted Team unsorted
Klimmer Julian Alaphilippe FR DQT Deceuninck - Quick-step
Alex Aranburu Deba ES APT Astana - Premier Tech
Jorge Arcas ES MOV Movistar Team
Kasper Asgreen DK DQT Deceuninck - Quick-step
Greg van Avermaet BE ACT AG2R Citroen Team
Jan Bakelants BE IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
Davide Ballerini IT DQT Deceuninck - Quick-step
Klimmer Warren Barguil FR ARK Team Arkea - Samsic
Cyril Barthe FR BBK B&b Hotels P/b KTM
Sprinter Sam Bennett IE DQT Deceuninck - Quick-step
Tiesj Benoot BE DSM Team DSM
Tijdrijder Patrick Bevin NZ ISN Israel Start-up Nation
Tijdrijder Pello Bilbao ES TBV Bahrain Victorious
Stefan Bissegger CH EFN Ef Education - Nippo
Tijdrijder Mikkel Bjerg DK UAD UAE Team Emirates
Sprinter Edvald Boasson Hagen NO TDE Total Direct Energie
Sprinter Cees Bol NL DSM Team DSM
Leonardo Bonifazio IT TDE Total Direct Energie
Sprinter Nacer Bouhanni FR ARK Team Arkea - Samsic
Emanuel Buchmann DE BOH Bora - Hansgrohe
Tijdrijder Victor Campenaerts BE TQA Team Qhubeka Assos
Richard Carapaz EC IGD Ineos Grenadiers
Tijdrijder Jonathan Castroviejo ES IGD Ineos Grenadiers
Mattia Cattaneo IT DQT Deceuninck - Quick-step
Klassementsrenner Esteban Chavez CO BEX Team Bikeexchange
Maxime Chevalier FR BBK B&b Hotels P/b KTM
Simon Clarke AU TQA Team Qhubeka Assos
Sprinter Sonny Colbrelli IT TBV Bahrain Victorious
Sprinter Bryan Coquard FR BBK B&b Hotels P/b KTM
Sprinter Magnus Cort Nielsen DK EFN Ef Education - Nippo
Benoit Cosnefroy FR ACT AG2R Citroen Team
Jasper De Buyst BE LTS Lotto Soudal
Tijdrijder Aimé De Gendt BE IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
Klimmer Thomas De Gendt BE LTS Lotto Soudal
David De la Cruz Melgarejo ES UAD UAE Team Emirates
Victor De La Parte ES TDE Total Direct Energie
Jens Debusschere BE BBK B&b Hotels P/b KTM
Tim Declercq BE DQT Deceuninck - Quick-step
Sprinter John Degenkolb DE LTS Lotto Soudal
Sprinter Arnaud Démare FR GFC Groupama - FDJ
Tijdrijder Rohan Dennis AU IGD Ineos Grenadiers
Tijdrijder Alex Dowsett GB ISN Israel Start-up Nation
Nils Eekhoff NL DSM Team DSM
Kenny Elissonde FR TFS Trek - Segafredo
Imanol Erviti ES MOV Movistar Team
Sprinter Caleb Ewan AU LTS Lotto Soudal
Klimmer Davide Formolo IT UAD UAE Team Emirates
Klimmer Omar Fraile Matarranz ES APT Astana - Premier Tech
Klassementsrenner Chris Froome GB ISN Israel Start-up Nation
Klassementsrenner Jakob Fuglsang DK APT Astana - Premier Tech
Ivan Garcia Cortina ES MOV Movistar Team
David Gaudu FR GFC Groupama - FDJ
Cyril Gautier FR BBK B&b Hotels P/b KTM
Alexandre Geniez FR TDE Total Direct Energie
Klimmer Tao Geoghegan Hart GB IGD Ineos Grenadiers
Elie Gesbert FR ARK Team Arkea - Samsic
Simon Geschke DE COF Cofidis
Klimmer Robert Gesink NL TJV Jumbo-visma
Philippe Gilbert BE LTS Lotto Soudal
Michael Gogl AT TQA Team Qhubeka Assos
Omer Goldstein IL ISN Israel Start-up Nation
Sprinter André Greipel DE ISN Israel Start-up Nation
Jacopo Guarnieri IT GFC Groupama - FDJ
Klimmer Jack Haig AU TBV Bahrain Victorious
Lucas Hamilton AU BEX Team Bikeexchange
Klimmer Sergio Henao Montoya CO TQA Team Qhubeka Assos
Klimmer Jesús Herrada ES COF Cofidis
Klassementsrenner Sergio Andres Higuita Garcia CO EFN Ef Education - Nippo
Marc Hirschi CH UAD UAE Team Emirates
Hugo Hofstetter FR ISN Israel Start-up Nation
Hugo Houle CA APT Astana - Premier Tech
Klimmer Ion Izagirre ES APT Astana - Premier Tech
Sprinter Reinardt Janse van Rensburg ZA TQA Team Qhubeka Assos
Amund Grøndahl Jansen NO BEX Team Bikeexchange
Klassementsrenner Wilco Kelderman NL BOH Bora - Hansgrohe
Roger Kluge DE LTS Lotto Soudal
Jonas Koch DE IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
Ignatas Konovalovas LT GFC Groupama - FDJ
Patrick Konrad AT BOH Bora - Hansgrohe
Søren Kragh Andersen DK DSM Team DSM
Sprinter Alexander Kristoff NO UAD UAE Team Emirates
Klassementsrenner Steven Kruijswijk NL TJV Jumbo-visma
Tijdrijder Stefan Küng CH GFC Groupama - FDJ
Klimmer Sepp Kuss US TJV Jumbo-visma
Michal Kwiatkowski PL IGD Ineos Grenadiers
Christophe Laporte FR COF Cofidis
Klimmer Pierre Latour FR TDE Total Direct Energie
Klassementsrenner Miguel Angel Lopez Moreno CO MOV Movistar Team
Klassementsrenner Alexey Lutsenko KZ APT Astana - Premier Tech
Valentin Madouas FR GFC Groupama - FDJ
Klassementsrenner Rafal Majka PL UAD UAE Team Emirates
Klassementsrenner Daniel Martin IE ISN Israel Start-up Nation
Klassementsrenner Guillaume Martin FR COF Cofidis
Tijdrijder Tony Martin DE TJV Jumbo-visma
Enric Mas Nicolau ES MOV Movistar Team
Sprinter Michael Matthews AU BEX Team Bikeexchange
Brandon McNulty US UAD UAE Team Emirates
Klimmer Louis Meintjes ZA IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
Sprinter Tim Merlier BE AFC Alpecin - Fenix
Xandro Meurisse BE AFC Alpecin - Fenix
Matej Mohorič SI TBV Bahrain Victorious
Klimmer Bauke Mollema NL TFS Trek - Segafredo
Michael Mørkøv DK DQT Deceuninck - Quick-step
Oliver Naesen BE ACT AG2R Citroen Team
Krists Neilands LV ISN Israel Start-up Nation
Klassementsrenner Vincenzo Nibali IT TFS Trek - Segafredo
Joris Nieuwenhuis NL DSM Team DSM
Ben O'connor AU ACT AG2R Citroen Team
Daniel Oss IT BOH Bora - Hansgrohe
Quentin Pacher FR BBK B&b Hotels P/b KTM
Mark Padun UA TBV Bahrain Victorious
Aurélien Paret Peintre FR ACT AG2R Citroen Team
Barnabás Peák HU BEX Team Bikeexchange
Casper Pedersen DK DSM Team DSM
Mads Pedersen DK TFS Trek - Segafredo
Anthony Perez FR COF Cofidis
Pierre Luc Périchon FR COF Cofidis
Nans Peters FR ACT AG2R Citroen Team
Jasper Philipsen BE AFC Alpecin - Fenix
Mathieu van der Poel NL AFC Alpecin - Fenix
Wout Poels NL TBV Bahrain Victorious
Klassementsrenner Tadej Pogačar SI UAD UAE Team Emirates
Klimmer Jan Polanc SI UAD UAE Team Emirates
Nils Politt DE BOH Bora - Hansgrohe
Boy van Poppel NL IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
Danny van Poppel NL IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
Klassementsrenner Richie Porte AU IGD Ineos Grenadiers
Lukas Postlberger AT BOH Bora - Hansgrohe
Neilson Powless US EFN Ef Education - Nippo
Dayer Quintana CO ARK Team Arkea - Samsic
Klassementsrenner Nairo Quintana CO ARK Team Arkea - Samsic
Jonas Rickaert BE AFC Alpecin - Fenix
Nicolas Roche IE DSM Team DSM
Klassementsrenner Primož Roglič SI TJV Jumbo-visma
José Rojas ES MOV Movistar Team
Klimmer Pierre Rolland FR BBK B&b Hotels P/b KTM
Luke Rowe GB IGD Ineos Grenadiers
Sprinter Peter Sagan SK BOH Bora - Hansgrohe
Michael Schär CH ACT AG2R Citroen Team
Ide Schelling NL BOH Bora - Hansgrohe
Miles Scotson AU GFC Groupama - FDJ
Ramon Sinkeldam NL GFC Groupama - FDJ
Toms Skujiņš LV TFS Trek - Segafredo
Klimmer Marc Soler ES MOV Movistar Team
Robert Stannard AU BEX Team Bikeexchange
Sprinter Jasper Stuyven BE TFS Trek - Segafredo
Mike Teunissen NL TJV Jumbo-visma
Tijdrijder Dylan Teuns BE TBV Bahrain Victorious
Edward Theuns BE TFS Trek - Segafredo
Klassementsrenner Geraint Thomas GB IGD Ineos Grenadiers
Oliviero Troia IT UAD UAE Team Emirates
Anthony Turgis FR TDE Total Direct Energie
Klassementsrenner Rigoberto Urán CO EFN Ef Education - Nippo
Petr Vakoč CZ AFC Alpecin - Fenix
Michael Valgren DK EFN Ef Education - Nippo
Klassementsrenner Alejandro Valverde ES MOV Movistar Team
Wout Van Aert BE TJV Jumbo-visma
Tosh Van Der Sande BE LTS Lotto Soudal
Carlos Verona ES MOV Movistar Team
Jonas Vingegaard DK TJV Jumbo-visma
Loïc Vliegen BE IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
Jelle Wallays BE COF Cofidis
Klimmer Michael Woods CA ISN Israel Start-up Nation
Klassementsrenner Simon Yates GB BEX Team Bikeexchange
Rick Zabel DE ISN Israel Start-up Nation

Legenda / filter

Type renner
Alle
Kopman Kopman
Klassementsrenner Klassementsrenner
Klimmer Klimmer
Sprinter Sprinter
Tijdrijder Tijdrijder