Deze website maakt gebruikt van javascript. Zonder javascript in te schakelen zult u de website niet optimaal kunnen gebruiken.

Renners Tour de France 2023

Rugnr unsorted unsorted Renner unsorted Land Team unsorted Team unsorted Punten down
106 Sprinter Jasper Philipsen BE ADC Alpecin-Deceuninck 100
11 Kopman Tadej Pogačar SI UAD UAE Team Emirates 88
1 Kopman Jonas Vingegaard DK TJV Jumbo-Visma 71
6 Tijdrijder Wout Van Aert BE TJV Jumbo-Visma 54
86 Sprinter Mads Pedersen DK TFS Lidl - Trek 47
65 Klassementsrenner Pello Bilbao ES TBV Bahrain - Victorious 45
161 Kopman Simon Yates GB JAY Team Jayco AlUla 45
95 Felix Gall AT ACT AG2R Citroën Team 41
164 Sprinter Dylan Groenewegen NL JAY Team Jayco AlUla 39
19 Klassementsrenner Adam Yates GB UAD UAE Team Emirates 38
64 Sprinter Phil Bauhaus DE TBV Bahrain - Victorious 36
71 Klassementsrenner Jai Hindley AU BOH BORA - hansgrohe 36
122 Sprinter Bryan Coquard FR COF Cofidis 29
76 Sprinter Jordi Meeus BE BOH BORA - hansgrohe 28
52 Tijdrijder Kasper Asgreen DK SOQ Soudal - Quick Step 27
151 Klimmer Michael Woods CA IPT Israel - Premier Tech 26
67 Matej Mohorič SI TBV Bahrain - Victorious 25
213 Mathieu Burgaudeau FR TEN TotalEnergies 24
191 Sprinter Mark Cavendish GB AST Astana Qazaqstan Team 23
204 Tobias Halland Johannessen NO UXT Uno-X Pro Cycling Team 23
181 Sprinter Caleb Ewan AU LTD Lotto Dstny 22
37 Klassementsrenner Thibaut Pinot FR GFC Groupama - FDJ 22
125 Victor Lafay FR COF Cofidis 20
91 Klassementsrenner Ben O'connor AU ACT AG2R Citroën Team 20
27 Klassementsrenner Carlos Rodriguez Cano ES IGD INEOS Grenadiers 20
135 Klassementsrenner Matteo Jorgenson US MOV Movistar Team 18
24 Michal Kwiatkowski PL IGD INEOS Grenadiers 18
83 Mattias Skjelmose DK TFS Lidl - Trek 18
111 Sprinter Biniam Ghirmay Hailu ER ICW Intermarché - Circus - Wanty 15
124 Klimmer Ion Izagirre ES COF Cofidis 15
26 Klimmer Thomas Pidcock GB IGD INEOS Grenadiers 15
68 Wout Poels NL TBV Bahrain - Victorious 15
177 Sprinter Luca Mozzato IT ARK Team Arkéa Samsic 14
81 Klassementsrenner Giulio Ciccone IT TFS Lidl - Trek 12
184 Pascal Eenkhoorn NL LTD Lotto Dstny 12
216 Klimmer Pierre Latour FR TEN TotalEnergies 12
187 Maxim Van Gils BE LTD Lotto Dstny 12
118 Georg Zimmermann DE ICW Intermarché - Circus - Wanty 12
192 Sprinter Cees Bol NL AST Astana Qazaqstan Team 11
201 Sprinter Alexander Kristoff NO UXT Uno-X Pro Cycling Team 11
202 Jonas Abrahamsen NO UXT Uno-X Pro Cycling Team 10
31 Klassementsrenner David Gaudu FR GFC Groupama - FDJ 10
132 Klimmer Rúben Guerreiro PT MOV Movistar Team 10
47 James Shaw GB EFE EF Education - EasyPost 10
121 Klassementsrenner Guillaume Martin FR COF Cofidis 9
171 Klimmer Warren Barguil FR ARK Team Arkéa Samsic 8
2 Tiesj Benoot BE TJV Jumbo-Visma 8
72 Emanuel Buchmann DE BOH BORA - hansgrohe 8
162 Tijdrijder Lawson Craddock US JAY Team Jayco AlUla 8
56 Sprinter Fabio Jakobsen NL SOQ Soudal - Quick Step 8
155 Krists Neilands LV IPT Israel - Premier Tech 8
5 Sprinter Christophe Laporte FR TJV Jumbo-Visma 7
167 Luka Mezgec SI JAY Team Jayco AlUla 7
92 Clément Berthet FR ACT AG2R Citroën Team 6
44 Klassementsrenner Esteban Chaves CO EFE EF Education - EasyPost 6
145 Nils Eekhoff NL DSM Team DSM 6
4 Klimmer Sepp Kuss US TJV Jumbo-Visma 6
62 Klassementsrenner Mikel Landa Meana ES TBV Bahrain - Victorious 6
158 Tijdrijder Dylan Teuns BE IPT Israel - Premier Tech 6
141 Kopman Romain Bardet FR DSM Team DSM 5
53 Tijdrijder Rémi Cavagna FR SOQ Soudal - Quick Step 5
138 Antonio Pedrero ES MOV Movistar Team 5
78 Sprinter Danny van Poppel NL BOH BORA - hansgrohe 5
46 Klassementsrenner Neilson Powless US EFE EF Education - EasyPost 5
18 Sprinter Matteo Trentin IT UAD UAE Team Emirates 5
183 Jasper De Buyst BE LTD Lotto Dstny 4
165 Chris Harper AU JAY Team Jayco AlUla 4
195 Klassementsrenner Alexey Lutsenko KZ AST Astana Qazaqstan Team 4
16 Klimmer Rafal Majka PL UAD UAE Team Emirates 4
25 Daniel Felipe Martínez CO IGD INEOS Grenadiers 4
157 Sprinter Corbin Strong NZ IPT Israel - Premier Tech 4
43 Tijdrijder Alberto Bettiol IT EFE EF Education - EasyPost 3
211 Sprinter Peter Sagan SK TEN TotalEnergies 3
198 Harold Alfonso Tejada Canacue CO AST Astana Qazaqstan Team 3
205 Rasmus Tiller NO UXT Uno-X Pro Cycling Team 3
208 Gregaard Jonas Wilsly DK UXT Uno-X Pro Cycling Team 3
207 Søren Wærenskjold NO UXT Uno-X Pro Cycling Team 3
175 Simon Guglielmi FR ARK Team Arkéa Samsic 2
51 Klimmer Julian Alaphilippe FR SOQ Soudal - Quick Step 1
182 Tijdrijder Victor Campenaerts BE LTD Lotto Dstny 1
214 Steff Cras BE TEN TotalEnergies 1
193 David De la Cruz Melgarejo ES AST Astana Qazaqstan Team 1
3 Klassementsrenner Wilco Kelderman NL TJV Jumbo-Visma 1
148 Sprinter Sam Welsford AU DSM Team DSM 1
42 Andrey Amador CR EFE EF Education - EasyPost 0
133 Alex Aranburu Deba ES MOV Movistar Team 0
63 Nikias Arndt DE TBV Bahrain - Victorious 0
7 Dylan van Baarle NL TJV Jumbo-Visma 0
21 Klassementsrenner Egan Arley Bernal Gomez CO IGD INEOS Grenadiers 0
172 Jenthe Biermans BE ARK Team Arkéa Samsic 0
12 Tijdrijder Mikkel Bjerg DK UAD UAE Team Emirates 0
212 Sprinter Edvald Boasson Hagen NO TEN TotalEnergies 0
152 Guillaume Boivin CA IPT Israel - Premier Tech 0
112 Lilian Calmejane FR ICW Intermarché - Circus - Wanty 0
41 Richard Carapaz EC EFE EF Education - EasyPost 0
22 Tijdrijder Jonathan Castroviejo ES IGD INEOS Grenadiers 0
173 Clément Champoussin FR ARK Team Arkéa Samsic 0
203 Anthon Charmig DK UXT Uno-X Pro Cycling Team 0
153 Simon Clarke AU IPT Israel - Premier Tech 0
45 Sprinter Magnus Cort Nielsen DK EFE EF Education - EasyPost 0
93 Benoit Cosnefroy FR ACT AG2R Citroën Team 0
113 Klassementsrenner Rui Costa PT ICW Intermarché - Circus - Wanty 0
54 Tim Declercq BE SOQ Soudal - Quick Step 0
142 Sprinter John Degenkolb DE DSM Team DSM 0
174 Anthony Delaplace FR ARK Team Arkéa Samsic 0
55 Dries Devenyns BE SOQ Soudal - Quick Step 0
94 Stan Dewulf BE ACT AG2R Citroën Team 0
102 Silvan Dillier CH ADC Alpecin-Deceuninck 0
143 Matthew Dinham AU DSM Team DSM 0
163 Luke Durbridge AU JAY Team Jayco AlUla 0
144 Alexander Edmondson AU DSM Team DSM 0
194 Yevgeniy Fedorov KZ AST Astana Qazaqstan Team 0
215 Valentin Ferron FR TEN TotalEnergies 0
23 Klimmer Omar Fraile Matarranz ES IGD INEOS Grenadiers 0
185 Frederik Frison BE LTD Lotto Dstny 0
82 Tony Gallopin FR TFS Lidl - Trek 0
32 Kévin Geniets LU GFC Groupama - FDJ 0
123 Simon Geschke DE COF Cofidis 0
103 Michael Gogl AT ADC Alpecin-Deceuninck 0
14 Felix Großschartner AT UAD UAE Team Emirates 0
186 Jacopo Guarnieri IT LTD Lotto Dstny 0
66 Klimmer Jack Haig AU TBV Bahrain - Victorious 0
73 Marco Haller AT BOH BORA - hansgrohe 0
146 Christopher Hamilton AU DSM Team DSM 0
104 Quinten Hermans BE ADC Alpecin-Deceuninck 0
154 Hugo Houle CA IPT Israel - Premier Tech 0
134 Gorka Izagirre ES MOV Movistar Team 0
74 Klassementsrenner Bob Jungels LU BOH BORA - hansgrohe 0
166 Christopher Juul-Jensen DK JAY Team Jayco AlUla 0
84 Alex Kirsch LU TFS Lidl - Trek 0
75 Patrick Konrad AT BOH BORA - hansgrohe 0
105 Søren Kragh Andersen DK ADC Alpecin-Deceuninck 0
33 Tijdrijder Stefan Küng CH GFC Groupama - FDJ 0
15 Vegard Stake Laengen NO UAD UAE Team Emirates 0
57 Tijdrijder Yves Lampaert BE SOQ Soudal - Quick Step 0
34 Olivier Le Gac FR GFC Groupama - FDJ 0
85 Juan Pedro Lopez Perez ES TFS Lidl - Trek 0
176 Matis Louvel FR ARK Team Arkéa Samsic 0
35 Klimmer Valentin Madouas FR GFC Groupama - FDJ 0
131 Klimmer Enric Mas Nicolau ES MOV Movistar Team 0
114 Kopman Louis Meintjes ZA ICW Intermarché - Circus - Wanty 0
196 Gianni Moscon IT AST Astana Qazaqstan Team 0
136 Gregor Mühlberger AT MOV Movistar Team 0
58 Michael Mørkøv DK SOQ Soudal - Quick Step 0
96 Oliver Naesen BE ACT AG2R Citroën Team 0
137 Tijdrijder Nelson Oliveira PT MOV Movistar Team 0
217 Daniel Oss IT TEN TotalEnergies 0
36 Quentin Pacher FR GFC Groupama - FDJ 0
97 Aurélien Paret Peintre FR ACT AG2R Citroën Team 0
126 Anthony Perez FR COF Cofidis 0
98 Nans Peters FR ACT AG2R Citroën Team 0
115 Adrien Petit FR ICW Intermarché - Circus - Wanty 0
178 Laurent Pichon FR ARK Team Arkéa Samsic 0
101 Sprinter Mathieu van der Poel NL ADC Alpecin-Deceuninck 0
77 Nils Politt DE BOH BORA - hansgrohe 0
168 Elmar Reinders NL JAY Team Jayco AlUla 0
127 Alexis Renard FR COF Cofidis 0
107 Jonas Rickaert BE ADC Alpecin-Deceuninck 0
197 Klimmer Luis León Sánchez ES AST Astana Qazaqstan Team 0
156 Nicholas Schultz AU IPT Israel - Premier Tech 0
87 Quinn Simmons US TFS Lidl - Trek 0
108 Ramon Sinkeldam NL ADC Alpecin-Deceuninck 0
116 Dion Smith NZ ICW Intermarché - Circus - Wanty 0
17 Klimmer Marc Soler ES UAD UAE Team Emirates 0
88 Sprinter Jasper Stuyven BE TFS Lidl - Trek 0
117 Mike Teunissen NL ICW Intermarché - Circus - Wanty 0
206 Torstein Træen NO UXT Uno-X Pro Cycling Team 0
218 Anthony Turgis FR TEN TotalEnergies 0
28 Ben Turner GB IGD INEOS Grenadiers 0
48 Klimmer Rigoberto Urán CO EFE EF Education - EasyPost 0
38 Lars Van Den Berg NL GFC Groupama - FDJ 0
8 Nathan Van Hooydonck BE TJV Jumbo-Visma 0
147 Kevin Vermaerke US DSM Team DSM 0
188 Florian Vermeersch BE LTD Lotto Dstny 0
69 Tijdrijder Fred Wright GB TBV Bahrain - Victorious 0
128 Sprinter Axel Zingle FR COF Cofidis 0

Legenda / filter

Type renner
Alle
Kopman Kopman
Klassementsrenner Klassementsrenner
Klimmer Klimmer
Sprinter Sprinter
Tijdrijder Tijdrijder