Deze website maakt gebruikt van javascript. Zonder javascript in te schakelen zult u de website niet optimaal kunnen gebruiken.

Renners Tour de France 2018

Rugnr unsorted unsorted Renner unsorted Land Team unsorted Team unsorted Punten down
111 Kopman Peter Sagan SK BOH Bora - Hansgrohe 1130
8 Klassementsrenner Geraint Thomas GB SKY Team Sky 650
194 Sprinter John Degenkolb DE TFS Trek Segafredo 610
95 Sprinter Alexander Kristoff NO UAD UAE Team Emirates 610
151 Kopman Arnaud Démare FR GFC Groupama - FDJ 580
101 Kopman Julian Alaphilippe FR QST Quick - Step Floors 550
32 Kopman Tom Dumoulin NL SUN Team Sunweb 500
91 Kopman Daniel Martin IE UAD UAE Team Emirates 480
103 Sprinter Fernando Gaviria Rendon CO QST Quick - Step Floors 420
163 Sprinter Dylan Groenewegen NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 420
52 Sprinter Sonny Colbrelli IT TBM Bahrain - Merida 360
1 Kopman Chris Froome GB SKY Team Sky 350
166 Tijdrijder Primož Roglič SI TLJ Team Lotto NL - Jumbo 340
201 Kopman Christophe Laporte FR COF Cofidis, Solutions Credits 300
87 Greg van Avermaet BE BMC BMC Racing Team 290
55 Klimmer Jon Izaguirre Insausti ES TBM Bahrain - Merida 240
21 Kopman Romain Bardet FR ALM AG2R La Mondiale 230
171 Kopman André Greipel DE LTS Lotto Soudal 230
191 Kopman Bauke Mollema NL TFS Trek Segafredo 210
78 Klassementsrenner Alejandro Valverde ES MOV Movistar Team 210
126 Sprinter Magnus Cort Nielsen DK AST Astana Pro Team 190
104 Philippe Gilbert BE QST Quick - Step Floors 180
216 Andrea Pasqualon IT WGG Wanty - Groupe Gobert 180
71 Kopman Nairo Quintana CO MOV Movistar Team 180
106 Tijdrijder Yves Lampaert BE QST Quick - Step Floors 170
132 Edvald Boasson Hagen NO DDD Team Dimension Data 160
144 Sprinter Marcel Kittel DE TKA Team Katusha Alpecin 160
114 Klimmer Rafal Majka PL BOH Bora - Hansgrohe 160
122 Klimmer Omar Fraile Matarranz ES AST Astana Pro Team 150
198 Sprinter Jasper Stuyven BE TFS Trek Segafredo 150
61 Kopman Adam Yates GB MTS Mitchelton - Scott 150
83 Damiano Caruso IT BMC BMC Racing Team 130
26 Pierre Roger Latour FR ALM AG2R La Mondiale 130
181 Kopman Lilian Calmejane FR TDE Direct Energie 120
54 Gorka Izaguirre ES TBM Bahrain - Merida 120
75 Klimmer Mikel Landa Meana ES MOV Movistar Team 120
58 Klimmer Domenico Pozzovivo IT TBM Bahrain - Merida 110
128 Michael Valgren DK AST Astana Pro Team 110
107 Maximiliano Richeze AR QST Quick - Step Floors 100
188 Rein Taaramäe EE TDE Direct Energie 100
105 Klassementsrenner Bob Jungels LU QST Quick - Step Floors 90
36 Søren Kragh Andersen DK SUN Team Sunweb 90
213 Sprinter Timothy Dupont BE WGG Wanty - Groupe Gobert 80
161 Klassementsrenner Steven Kruijswijk NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 80
4 Michal Kwiatkowski PL SKY Team Sky 70
51 Kopman Vincenzo Nibali IT TBM Bahrain - Merida 70
33 Nikias Arndt DE SUN Team Sunweb 60
67 Daryl Impey ZA MTS Mitchelton - Scott 60
68 Mikel Nieve ES MTS Mitchelton - Scott 60
134 Serge Pauwels BE DDD Team Dimension Data 60
197 Toms Skujins LV TFS Trek Segafredo 60
141 Kopman Ilnur Zakarin RU TKA Team Katusha Alpecin 60
182 Thomas Boudat FR TDE Direct Energie 50
121 Kopman Jakob Fuglsang DK AST Astana Pro Team 50
34 Simon Geschke DE SUN Team Sunweb 50
162 Klimmer Robert Gesink NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 50
2 Egan Arley Bernal Gomez CO SKY Team Sky 40
131 Kopman Mark Cavendish GB DDD Team Dimension Data 40
203 Nicolas Edet FR COF Cofidis, Solutions Credits 40
204 Klimmer Jesús Herrada ES COF Cofidis, Solutions Credits 40
31 Kopman Michael Matthews AU SUN Team Sunweb 40
77 Marc Soler ES MOV Movistar Team 40
115 Gregor Muhlberger AT BOH Bora - Hansgrohe 30
15 Tijdrijder Taylor Phinney US EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 30
152 David Gaudu FR GFC Groupama - FDJ 20
217 Dion Smith NZ WGG Wanty - Groupe Gobert 20
192 Julien Bernard FR TFS Trek Segafredo 10
173 Jasper De Buyst BE LTS Lotto Soudal 10
174 Klimmer Thomas De Gendt BE LTS Lotto Soudal 10
65 Michael Hepburn AU MTS Mitchelton - Scott 10
72 Andrey Amador CR MOV Movistar Team 0
92 Darwin Atapuma Hurtado CO UAD UAE Team Emirates 0
41 Kopman Warren Barguil FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
62 Jack Bauer NZ MTS Mitchelton - Scott 0
73 Daniele Bennati IT MOV Movistar Team 0
172 Tiesj Benoot BE LTS Lotto Soudal 0
82 Patrick Bevin NZ BMC BMC Racing Team 0
112 Maciej Bodnar PL BOH Bora - Hansgrohe 0
142 Ian Boswell US TKA Team Katusha Alpecin 0
42 Maxime Bouet FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
113 Marcus Burghardt DE BOH Bora - Hansgrohe 0
3 Tijdrijder Jonathan Castroviejo ES SKY Team Sky 0
183 Sylvain Chavanel FR TDE Direct Energie 0
202 Dimitri Claeys BE COF Cofidis, Solutions Credits 0
12 Simon Clarke AU EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
184 Jérôme Cousin FR TDE Direct Energie 0
13 Lawson Craddock US EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
37 Laurens Ten Dam NL SUN Team Sunweb 0
102 Tim Declercq BE QST Quick - Step Floors 0
212 Thomas Degand BE WGG Wanty - Groupe Gobert 0
22 Silvan Dillier CH ALM AG2R La Mondiale 0
23 Axel Domont FR ALM AG2R La Mondiale 0
63 Luke Durbridge AU MTS Mitchelton - Scott 0
74 Imanol Erviti ES MOV Movistar Team 0
94 Roberto Ferrari IT UAD UAE Team Emirates 0
24 Mathias Frank CH ALM AG2R La Mondiale 0
25 Tony Gallopin FR ALM AG2R La Mondiale 0
88 Klassementsrenner Tejay van Garderen US BMC BMC Racing Team 0
185 Damien Gaudin FR TDE Direct Energie 0
84 Simon Gerrans AU BMC BMC Racing Team 0
43 Elie Gesbert FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
195 Michael Gogl AT TFS Trek Segafredo 0
186 Fabien Grellier FR TDE Direct Energie 0
196 Tsgabu Gebremaryam Grmay ET TFS Trek Segafredo 0
123 Dmitriy Gruzdev KZ AST Astana Pro Team 0
153 Jacopo Guarnieri IT GFC Groupama - FDJ 0
35 Chad Haga US SUN Team Sunweb 0
124 Jesper Hansen DK AST Astana Pro Team 0
44 Romain Hardy FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
53 Heinrich Haussler AT TBM Bahrain - Merida 0
64 Mathew Hayman AU MTS Mitchelton - Scott 0
66 Damien Howson AU MTS Mitchelton - Scott 0
133 Sprinter Reinardt Janse van Rensburg ZA DDD Team Dimension Data 0
164 Amund Grøndahl Jansen NO TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
125 Tanel Kangert EE AST Astana Pro Team 0
218 Guillaume van Keirsbulck BE WGG Wanty - Groupe Gobert 0
175 Jens Keukeleire BE LTS Lotto Soudal 0
143 Robert Kiserlovski HR TKA Team Katusha Alpecin 0
145 Pavel Kochetkov RU TKA Team Katusha Alpecin 0
56 Kristijan Koren SI TBM Bahrain - Merida 0
193 Koen de Kort NL TFS Trek Segafredo 0
85 Stefan Küng CH BMC BMC Racing Team 0
154 Olivier Le Gac FR GFC Groupama - FDJ 0
45 Kevin Ledanois FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
155 Tobias Ludvigsson SE GFC Groupama - FDJ 0
96 Marco Marcato IT UAD UAE Team Emirates 0
176 Tomasz Marczynski PL LTS Lotto Soudal 0
165 Paul Martens DE TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
211 Kopman Guillaume Martin FR WGG Wanty - Groupe Gobert 0
146 Tijdrijder Tony Martin DE TKA Team Katusha Alpecin 0
14 Daniel Martinez CO EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
214 Marco Minnaard NL WGG Wanty - Groupe Gobert 0
46 Amaël Moinard FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
156 Rudy Molard FR GFC Groupama - FDJ 0
5 Gianni Moscon IT SKY Team Sky 0
27 Oliver Naesen BE ALM AG2R La Mondiale 0
205 Daniel Navarro Garcia ES COF Cofidis, Solutions Credits 0
215 Yoann Offredo FR WGG Wanty - Groupe Gobert 0
116 Daniel Oss IT BOH Bora - Hansgrohe 0
57 Franco Pellizotti IT TBM Bahrain - Merida 0
206 Anthony Perez FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
47 Laurent Pichon FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
6 Wout Poels NL SKY Team Sky 0
147 Nils Politt DE TKA Team Katusha Alpecin 0
117 Pawel Poljanski PL BOH Bora - Hansgrohe 0
81 Kopman Richie Porte AU BMC BMC Racing Team 0
118 Lukas Postlberger AT BOH Bora - Hansgrohe 0
135 Mark Renshaw AU DDD Team Dimension Data 0
76 José Rojas ES MOV Movistar Team 0
16 Klimmer Pierre Rolland FR EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
167 Timo Roosen NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
7 Luke Rowe GB SKY Team Sky 0
127 Klimmer Luis Leon Sanchez ES AST Astana Pro Team 0
86 Michael Schär CH BMC BMC Racing Team 0
17 Tom Scully NZ EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
187 Romain Sicard FR TDE Direct Energie 0
177 Marcel Sieberg DE LTS Lotto Soudal 0
207 Julien Simon FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
157 Ramon Sinkeldam NL GFC Groupama - FDJ 0
136 Tom-Jelte Slagter NL DDD Team Dimension Data 0
97 Rory Sutherland AU UAD UAE Team Emirates 0
108 Niki Terpstra NL QST Quick - Step Floors 0
38 Edward Theuns BE SUN Team Sunweb 0
137 Jay Robert Thomson ZA DDD Team Dimension Data 0
168 Antwan Tolhoek NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
98 Oliviero Troia IT UAD UAE Team Emirates 0
208 Anthony Turgis FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
11 Kopman Rigoberto Urán CO EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
48 Florian Vachon FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
178 Jelle Vanendert BE LTS Lotto Soudal 0
18 Sep Vanmarcke BE EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
138 Julien Vermote BE DDD Team Dimension Data 0
158 Arthur Vichot FR GFC Groupama - FDJ 0
28 Alexis Vuillermoz FR ALM AG2R La Mondiale 0
148 Rick Zabel DE TKA Team Katusha Alpecin 0
93 Kristijan Đurasek HR UAD UAE Team Emirates 0

Legenda / filter

Type renner
Alle
Kopman Kopman
Klassementsrenner Klassementsrenner
Klimmer Klimmer
Sprinter Sprinter
Tijdrijder Tijdrijder