Deze website maakt gebruikt van javascript. Zonder javascript in te schakelen zult u de website niet optimaal kunnen gebruiken.

Renners Tour de France 2022

Rugnr unsorted unsorted Renner unsorted Land Team unsorted Team unsorted Punten down
1 Kopman Tadej Pogačar SI UAD UAE Team Emirates 113
16 Wout Van Aert BE TJV Jumbo - Visma 107
18 Jonas Vingegaard DK TJV Jumbo - Visma 87
105 Sprinter Jasper Philipsen BE AFC Alpecin - Deceuninck 73
21 Kopman Geraint Thomas GB IGD INEOS Grenadiers 46
201 Kopman Michael Matthews AU BEX Team BikeExchange - Jayco 41
171 Kopman Mads Pedersen DK TFS Trek - Segafredo 40
204 Sprinter Dylan Groenewegen NL BEX Team BikeExchange - Jayco 39
181 Kopman Peter Sagan SK TEN TotalEnergies 33
91 Kopman David Gaudu FR GFC Groupama - FDJ 31
15 Sprinter Christophe Laporte FR TJV Jumbo - Visma 30
196 Hugo Houle CA IPT Israel - Premier Tech 25
25 Thomas Pidcock GB IGD INEOS Grenadiers 24
51 Kopman Fabio Jakobsen NL QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 23
48 Sprinter Danny van Poppel NL BOH BORA - hansgrohe 23
64 Matteo Jorgenson US MOV Movistar Team 22
146 Sprinter Magnus Cort Nielsen DK EFE EF Education - Easypost 21
151 Kopman Nairo Quintana CO ARK Team Arkéa - Samsic 20
111 Kopman Romain Bardet FR DSM Team DSM 19
24 Tijdrijder Filippo Ganna IT IGD INEOS Grenadiers 19
97 Klassementsrenner Thibaut Pinot FR GFC Groupama - FDJ 19
88 Fred Wright GB TBV Bahrain Victorious 19
143 Alberto Bettiol IT EFE EF Education - Easypost 18
121 Kopman Alexander Kristoff NO IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 18
36 Klassementsrenner Bob Jungels LU ACT AG2R Citroen Team 17
147 Neilson Powless US EFE EF Education - Easypost 16
193 Simon Clarke AU IPT Israel - Premier Tech 15
56 Tijdrijder Yves Lampaert BE QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 15
124 Klimmer Louis Meintjes ZA IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 15
11 Kopman Primož Roglič SI TJV Jumbo - Visma 15
58 Florian Senechal FR QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 15
41 Kopman Aleksandr Vlasov RU BOH BORA - hansgrohe 15
112 Sprinter Alberto Dainese IT DSM Team DSM 14
131 Kopman Alexey Lutsenko KZ AST Astana Qazaqstan Team 14
216 Luca Mozzato IT BBK B&B Hotels - KTM 13
178 Sprinter Jasper Stuyven BE TFS Trek - Segafredo 13
23 Tijdrijder Jonathan Castroviejo ES IGD INEOS Grenadiers 12
155 Hugo Hofstetter FR ARK Team Arkéa - Samsic 12
127 Taco van der Hoorn NL IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 12
44 Lennard Kämna DE BOH BORA - hansgrohe 12
96 Valentin Madouas FR GFC Groupama - FDJ 12
208 Nicholas Schultz AU BEX Team BikeExchange - Jayco 12
182 Sprinter Edvald Boasson Hagen NO TEN TotalEnergies 10
191 Kopman Chris Froome GB IPT Israel - Premier Tech 10
6 Brandon McNulty US UAD UAE Team Emirates 10
85 Klimmer Luis León Sánchez ES TBV Bahrain Victorious 10
86 Tijdrijder Dylan Teuns BE TBV Bahrain Victorious 10
68 Carlos Verona ES MOV Movistar Team 10
198 Klimmer Michael Woods CA IPT Israel - Premier Tech 10
28 Klassementsrenner Adam Yates GB IGD INEOS Grenadiers 10
214 Jérémy Lecroq FR BBK B&B Hotels - KTM 9
61 Kopman Enric Mas Nicolau ES MOV Movistar Team 9
77 Benjamin Thomas FR COF Cofidis 9
165 Andreas Kron DK LTS Lotto Soudal 8
94 Tijdrijder Stefan Küng CH GFC Groupama - FDJ 8
7 Klimmer Marc Soler ES UAD UAE Team Emirates 8
22 Daniel Felipe Martínez CO IGD INEOS Grenadiers 7
175 Klimmer Bauke Mollema NL TFS Trek - Segafredo 7
27 Dylan van Baarle NL IGD INEOS Grenadiers 6
161 Kopman Caleb Ewan AU LTS Lotto Soudal 6
45 Patrick Konrad AT BOH BORA - hansgrohe 6
14 Klimmer Sepp Kuss US TJV Jumbo - Visma 6
101 Kopman Mathieu van der Poel NL AFC Alpecin - Deceuninck 6
98 Michael Storer AU GFC Groupama - FDJ 6
154 Sprinter Amaury Capiot BE ARK Team Arkéa - Samsic 5
194 Klassementsrenner Jakob Fuglsang DK IPT Israel - Premier Tech 5
73 Simon Geschke DE COF Cofidis 5
128 Georg Zimmermann DE IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 5
54 Tijdrijder Mattia Cattaneo IT QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 4
42 Felix Großschartner AT BOH BORA - hansgrohe 4
116 Andreas Leknessund NO DSM Team DSM 3
125 Andrea Pasqualon IT IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 3
184 Mathieu Burgaudeau FR TEN TotalEnergies 2
13 Steven Kruijswijk NL TJV Jumbo - Visma 2
207 Luka Mezgec SI BEX Team BikeExchange - Jayco 2
47 Klassementsrenner Maximilian Schachmann DE BOH BORA - hansgrohe 2
152 Klimmer Warren Barguil FR ARK Team Arkéa - Samsic 1
82 Damiano Caruso IT TBV Bahrain Victorious 1
172 Giulio Ciccone IT TFS Trek - Segafredo 1
87 Jan Tratnik SI TBV Bahrain Victorious 1
52 Tijdrijder Kasper Asgreen DK QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 0
53 Andrea Bagioli IT QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 0
212 Cyril Barthe FR BBK B&B Hotels - KTM 0
202 Jack Bauer NZ BEX Team BikeExchange - Jayco 0
2 Klimmer George Bennett NZ UAD UAE Team Emirates 0
12 Tiesj Benoot BE TJV Jumbo - Visma 0
144 Tijdrijder Stefan Bissegger CH EFE EF Education - Easypost 0
3 Tijdrijder Mikkel Bjerg DK UAD UAE Team Emirates 0
183 Maciej Bodnar PL TEN TotalEnergies 0
192 Guillaume Boivin CA IPT Israel - Premier Tech 0
211 Kopman Franck Bonnamour FR BBK B&B Hotels - KTM 0
32 Geoffrey Bouchard FR ACT AG2R Citroen Team 0
153 Maxime Bouet FR ARK Team Arkéa - Samsic 0
122 Sven Erik Bystrøm NO IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 0
33 Mikael Cherel FR ACT AG2R Citroen Team 0
34 Benoit Cosnefroy FR ACT AG2R Citroen Team 0
113 Sprinter John Degenkolb DE DSM Team DSM 0
35 Stan Dewulf BE ACT AG2R Citroen Team 0
102 Silvan Dillier CH AFC Alpecin - Deceuninck 0
133 Joe Dombrowski US AST Astana Qazaqstan Team 0
145 Owain Doull GB EFE EF Education - Easypost 0
92 Antoine Duchesne CA GFC Groupama - FDJ 0
203 Luke Durbridge AU BEX Team BikeExchange - Jayco 0
114 Nils Eekhoff NL DSM Team DSM 0
62 Imanol Erviti ES MOV Movistar Team 0
134 Fabio Felline IT AST Astana Qazaqstan Team 0
162 Frederik Frison BE LTS Lotto Soudal 0
173 Tony Gallopin FR TFS Trek - Segafredo 0
93 Kévin Geniets LU GFC Groupama - FDJ 0
163 Philippe Gilbert BE LTS Lotto Soudal 0
103 Michael Gogl AT AFC Alpecin - Deceuninck 0
123 Kobe Goossens BE IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 0
213 Alexis Gougeard FR BBK B&B Hotels - KTM 0
83 Kamil Gradek PL TBV Bahrain Victorious 0
135 Dmitriy Gruzdev KZ AST Astana Qazaqstan Team 0
142 Klimmer Rúben Guerreiro PT EFE EF Education - Easypost 0
81 Kopman Jack Haig AU TBV Bahrain Victorious 0
43 Marco Haller AT BOH BORA - hansgrohe 0
115 Christopher Hamilton AU DSM Team DSM 0
8 Marc Hirschi CH UAD UAE Team Emirates 0
55 Mikkel Frølich Honoré DK QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 0
63 Gorka Izagirre ES MOV Movistar Team 0
74 Klimmer Ion Izagirre ES COF Cofidis 0
164 Sprinter Reinardt Janse van Rensburg ZA LTS Lotto Soudal 0
205 Amund Grøndahl Jansen NO BEX Team BikeExchange - Jayco 0
206 Christopher Juul-Jensen DK BEX Team BikeExchange - Jayco 0
108 Guillaume van Keirsbulck BE AFC Alpecin - Deceuninck 0
174 Alex Kirsch LU TFS Trek - Segafredo 0
104 Alexander Krieger DE AFC Alpecin - Deceuninck 0
4 Vegard Stake Laengen NO UAD UAE Team Emirates 0
75 Victor Lafay FR COF Cofidis 0
185 Klimmer Pierre Latour FR TEN TotalEnergies 0
95 Olivier Le Gac FR GFC Groupama - FDJ 0
215 Cyril Lemoine FR BBK B&B Hotels - KTM 0
156 Matis Louvel FR ARK Team Arkéa - Samsic 0
5 Klimmer Rafal Majka PL UAD UAE Team Emirates 0
71 Kopman Guillaume Martin FR COF Cofidis 0
84 Matej Mohorič SI TBV Bahrain Victorious 0
136 Gianni Moscon IT AST Astana Qazaqstan Team 0
65 Gregor Mühlberger AT MOV Movistar Team 0
57 Michael Mørkøv DK QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 0
37 Oliver Naesen BE ACT AG2R Citroen Team 0
197 Krists Neilands LV IPT Israel - Premier Tech 0
195 Guy Niv IL IPT Israel - Premier Tech 0
31 Kopman Ben O'connor AU ACT AG2R Citroen Team 0
66 Tijdrijder Nelson Oliveira PT MOV Movistar Team 0
186 Daniel Oss IT TEN TotalEnergies 0
157 Lukasz Owsian PL ARK Team Arkéa - Samsic 0
38 Aurélien Paret Peintre FR ACT AG2R Citroen Team 0
76 Anthony Perez FR COF Cofidis 0
72 Pierre Luc Périchon FR COF Cofidis 0
126 Adrien Petit FR IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 0
106 Edward Planckaert BE AFC Alpecin - Deceuninck 0
46 Nils Politt DE BOH BORA - hansgrohe 0
132 Aleksandr Riabushenko BY AST Astana Qazaqstan Team 0
217 Klimmer Pierre Rolland FR BBK B&B Hotels - KTM 0
26 Luke Rowe GB IGD INEOS Grenadiers 0
148 Jonas Rutsch DE EFE EF Education - Easypost 0
107 Kristian Sbaragli IT AFC Alpecin - Deceuninck 0
218 Sebastian Schönberger AT BBK B&B Hotels - KTM 0
176 Quinn Simmons US TFS Trek - Segafredo 0
177 Toms Skujiņš LV TFS Trek - Segafredo 0
158 Connor Swift GB ARK Team Arkéa - Samsic 0
67 Albert Torres Barcelo ES MOV Movistar Team 0
187 Anthony Turgis FR TEN TotalEnergies 0
117 Martijn Tusveld NL DSM Team DSM 0
141 Kopman Rigoberto Urán CO EFE EF Education - Easypost 0
17 Nathan Van Hooydonck BE TJV Jumbo - Visma 0
166 Brent Van Moer BE LTS Lotto Soudal 0
137 Simone Velasco IT AST Astana Qazaqstan Team 0
118 Kevin Vermaerke US DSM Team DSM 0
167 Florian Vermeersch BE LTS Lotto Soudal 0
188 Alexis Vuillermoz FR TEN TotalEnergies 0
78 Sprinter Max Walscheid DE COF Cofidis 0
168 Tim Wellens BE LTS Lotto Soudal 0
138 Andrey Zeits KZ AST Astana Qazaqstan Team 0

Legenda / filter

Type renner
Alle
Kopman Kopman
Klassementsrenner Klassementsrenner
Klimmer Klimmer
Sprinter Sprinter
Tijdrijder Tijdrijder