Deze website maakt gebruikt van javascript. Zonder javascript in te schakelen zult u de website niet optimaal kunnen gebruiken.

Renners Tour de France 2022

Rugnr unsorted up Renner unsorted Land Team unsorted Team unsorted Punten unsorted
111 Kopman Romain Bardet FR DSM Team DSM 19
211 Kopman Franck Bonnamour FR BBK B&B Hotels - KTM 0
161 Kopman Caleb Ewan AU LTS Lotto Soudal 6
191 Kopman Chris Froome GB IPT Israel - Premier Tech 10
91 Kopman David Gaudu FR GFC Groupama - FDJ 31
81 Kopman Jack Haig AU TBV Bahrain Victorious 0
51 Kopman Fabio Jakobsen NL QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 23
121 Kopman Alexander Kristoff NO IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 18
131 Kopman Alexey Lutsenko KZ AST Astana Qazaqstan Team 14
71 Kopman Guillaume Martin FR COF Cofidis 0
61 Kopman Enric Mas Nicolau ES MOV Movistar Team 9
201 Kopman Michael Matthews AU BEX Team BikeExchange - Jayco 41
31 Kopman Ben O'connor AU ACT AG2R Citroen Team 0
171 Kopman Mads Pedersen DK TFS Trek - Segafredo 40
101 Kopman Mathieu van der Poel NL AFC Alpecin - Deceuninck 6
1 Kopman Tadej Pogačar SI UAD UAE Team Emirates 113
151 Kopman Nairo Quintana CO ARK Team Arkéa - Samsic 20
11 Kopman Primož Roglič SI TJV Jumbo - Visma 15
181 Kopman Peter Sagan SK TEN TotalEnergies 33
21 Kopman Geraint Thomas GB IGD INEOS Grenadiers 46
141 Kopman Rigoberto Urán CO EFE EF Education - Easypost 0
41 Kopman Aleksandr Vlasov RU BOH BORA - hansgrohe 15
194 Klassementsrenner Jakob Fuglsang DK IPT Israel - Premier Tech 5
36 Klassementsrenner Bob Jungels LU ACT AG2R Citroen Team 17
97 Klassementsrenner Thibaut Pinot FR GFC Groupama - FDJ 19
47 Klassementsrenner Maximilian Schachmann DE BOH BORA - hansgrohe 2
28 Klassementsrenner Adam Yates GB IGD INEOS Grenadiers 10
152 Klimmer Warren Barguil FR ARK Team Arkéa - Samsic 1
2 Klimmer George Bennett NZ UAD UAE Team Emirates 0
142 Klimmer Rúben Guerreiro PT EFE EF Education - Easypost 0
74 Klimmer Ion Izagirre ES COF Cofidis 0
14 Klimmer Sepp Kuss US TJV Jumbo - Visma 6
185 Klimmer Pierre Latour FR TEN TotalEnergies 0
5 Klimmer Rafal Majka PL UAD UAE Team Emirates 0
124 Klimmer Louis Meintjes ZA IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 15
175 Klimmer Bauke Mollema NL TFS Trek - Segafredo 7
217 Klimmer Pierre Rolland FR BBK B&B Hotels - KTM 0
85 Klimmer Luis León Sánchez ES TBV Bahrain Victorious 10
7 Klimmer Marc Soler ES UAD UAE Team Emirates 8
198 Klimmer Michael Woods CA IPT Israel - Premier Tech 10
182 Sprinter Edvald Boasson Hagen NO TEN TotalEnergies 10
154 Sprinter Amaury Capiot BE ARK Team Arkéa - Samsic 5
146 Sprinter Magnus Cort Nielsen DK EFE EF Education - Easypost 21
112 Sprinter Alberto Dainese IT DSM Team DSM 14
113 Sprinter John Degenkolb DE DSM Team DSM 0
204 Sprinter Dylan Groenewegen NL BEX Team BikeExchange - Jayco 39
164 Sprinter Reinardt Janse van Rensburg ZA LTS Lotto Soudal 0
15 Sprinter Christophe Laporte FR TJV Jumbo - Visma 30
105 Sprinter Jasper Philipsen BE AFC Alpecin - Deceuninck 73
48 Sprinter Danny van Poppel NL BOH BORA - hansgrohe 23
178 Sprinter Jasper Stuyven BE TFS Trek - Segafredo 13
78 Sprinter Max Walscheid DE COF Cofidis 0
52 Tijdrijder Kasper Asgreen DK QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 0
144 Tijdrijder Stefan Bissegger CH EFE EF Education - Easypost 0
3 Tijdrijder Mikkel Bjerg DK UAD UAE Team Emirates 0
23 Tijdrijder Jonathan Castroviejo ES IGD INEOS Grenadiers 12
54 Tijdrijder Mattia Cattaneo IT QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 4
24 Tijdrijder Filippo Ganna IT IGD INEOS Grenadiers 19
94 Tijdrijder Stefan Küng CH GFC Groupama - FDJ 8
56 Tijdrijder Yves Lampaert BE QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 15
66 Tijdrijder Nelson Oliveira PT MOV Movistar Team 0
86 Tijdrijder Dylan Teuns BE TBV Bahrain Victorious 10
27 Dylan van Baarle NL IGD INEOS Grenadiers 6
53 Andrea Bagioli IT QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 0
212 Cyril Barthe FR BBK B&B Hotels - KTM 0
202 Jack Bauer NZ BEX Team BikeExchange - Jayco 0
12 Tiesj Benoot BE TJV Jumbo - Visma 0
143 Alberto Bettiol IT EFE EF Education - Easypost 18
183 Maciej Bodnar PL TEN TotalEnergies 0
192 Guillaume Boivin CA IPT Israel - Premier Tech 0
32 Geoffrey Bouchard FR ACT AG2R Citroen Team 0
153 Maxime Bouet FR ARK Team Arkéa - Samsic 0
184 Mathieu Burgaudeau FR TEN TotalEnergies 2
122 Sven Erik Bystrøm NO IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 0
82 Damiano Caruso IT TBV Bahrain Victorious 1
33 Mikael Cherel FR ACT AG2R Citroen Team 0
172 Giulio Ciccone IT TFS Trek - Segafredo 1
193 Simon Clarke AU IPT Israel - Premier Tech 15
34 Benoit Cosnefroy FR ACT AG2R Citroen Team 0
35 Stan Dewulf BE ACT AG2R Citroen Team 0
102 Silvan Dillier CH AFC Alpecin - Deceuninck 0
133 Joe Dombrowski US AST Astana Qazaqstan Team 0
145 Owain Doull GB EFE EF Education - Easypost 0
92 Antoine Duchesne CA GFC Groupama - FDJ 0
203 Luke Durbridge AU BEX Team BikeExchange - Jayco 0
114 Nils Eekhoff NL DSM Team DSM 0
62 Imanol Erviti ES MOV Movistar Team 0
134 Fabio Felline IT AST Astana Qazaqstan Team 0
162 Frederik Frison BE LTS Lotto Soudal 0
173 Tony Gallopin FR TFS Trek - Segafredo 0
93 Kévin Geniets LU GFC Groupama - FDJ 0
73 Simon Geschke DE COF Cofidis 5
163 Philippe Gilbert BE LTS Lotto Soudal 0
103 Michael Gogl AT AFC Alpecin - Deceuninck 0
123 Kobe Goossens BE IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 0
213 Alexis Gougeard FR BBK B&B Hotels - KTM 0
83 Kamil Gradek PL TBV Bahrain Victorious 0
42 Felix Großschartner AT BOH BORA - hansgrohe 4
135 Dmitriy Gruzdev KZ AST Astana Qazaqstan Team 0
43 Marco Haller AT BOH BORA - hansgrohe 0
115 Christopher Hamilton AU DSM Team DSM 0
8 Marc Hirschi CH UAD UAE Team Emirates 0
155 Hugo Hofstetter FR ARK Team Arkéa - Samsic 12
55 Mikkel Frølich Honoré DK QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 0
127 Taco van der Hoorn NL IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 12
196 Hugo Houle CA IPT Israel - Premier Tech 25
63 Gorka Izagirre ES MOV Movistar Team 0
205 Amund Grøndahl Jansen NO BEX Team BikeExchange - Jayco 0
64 Matteo Jorgenson US MOV Movistar Team 22
206 Christopher Juul-Jensen DK BEX Team BikeExchange - Jayco 0
44 Lennard Kämna DE BOH BORA - hansgrohe 12
108 Guillaume van Keirsbulck BE AFC Alpecin - Deceuninck 0
174 Alex Kirsch LU TFS Trek - Segafredo 0
45 Patrick Konrad AT BOH BORA - hansgrohe 6
104 Alexander Krieger DE AFC Alpecin - Deceuninck 0
165 Andreas Kron DK LTS Lotto Soudal 8
13 Steven Kruijswijk NL TJV Jumbo - Visma 2
4 Vegard Stake Laengen NO UAD UAE Team Emirates 0
75 Victor Lafay FR COF Cofidis 0
95 Olivier Le Gac FR GFC Groupama - FDJ 0
214 Jérémy Lecroq FR BBK B&B Hotels - KTM 9
116 Andreas Leknessund NO DSM Team DSM 3
215 Cyril Lemoine FR BBK B&B Hotels - KTM 0
156 Matis Louvel FR ARK Team Arkéa - Samsic 0
96 Valentin Madouas FR GFC Groupama - FDJ 12
22 Daniel Felipe Martínez CO IGD INEOS Grenadiers 7
6 Brandon McNulty US UAD UAE Team Emirates 10
207 Luka Mezgec SI BEX Team BikeExchange - Jayco 2
84 Matej Mohorič SI TBV Bahrain Victorious 0
136 Gianni Moscon IT AST Astana Qazaqstan Team 0
216 Luca Mozzato IT BBK B&B Hotels - KTM 13
65 Gregor Mühlberger AT MOV Movistar Team 0
57 Michael Mørkøv DK QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 0
37 Oliver Naesen BE ACT AG2R Citroen Team 0
197 Krists Neilands LV IPT Israel - Premier Tech 0
195 Guy Niv IL IPT Israel - Premier Tech 0
186 Daniel Oss IT TEN TotalEnergies 0
157 Lukasz Owsian PL ARK Team Arkéa - Samsic 0
38 Aurélien Paret Peintre FR ACT AG2R Citroen Team 0
125 Andrea Pasqualon IT IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 3
76 Anthony Perez FR COF Cofidis 0
72 Pierre Luc Périchon FR COF Cofidis 0
126 Adrien Petit FR IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 0
25 Thomas Pidcock GB IGD INEOS Grenadiers 24
106 Edward Planckaert BE AFC Alpecin - Deceuninck 0
46 Nils Politt DE BOH BORA - hansgrohe 0
147 Neilson Powless US EFE EF Education - Easypost 16
132 Aleksandr Riabushenko BY AST Astana Qazaqstan Team 0
26 Luke Rowe GB IGD INEOS Grenadiers 0
148 Jonas Rutsch DE EFE EF Education - Easypost 0
107 Kristian Sbaragli IT AFC Alpecin - Deceuninck 0
218 Sebastian Schönberger AT BBK B&B Hotels - KTM 0
208 Nicholas Schultz AU BEX Team BikeExchange - Jayco 12
58 Florian Senechal FR QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 15
176 Quinn Simmons US TFS Trek - Segafredo 0
177 Toms Skujiņš LV TFS Trek - Segafredo 0
98 Michael Storer AU GFC Groupama - FDJ 6
158 Connor Swift GB ARK Team Arkéa - Samsic 0
77 Benjamin Thomas FR COF Cofidis 9
67 Albert Torres Barcelo ES MOV Movistar Team 0
87 Jan Tratnik SI TBV Bahrain Victorious 1
187 Anthony Turgis FR TEN TotalEnergies 0
117 Martijn Tusveld NL DSM Team DSM 0
16 Wout Van Aert BE TJV Jumbo - Visma 107
17 Nathan Van Hooydonck BE TJV Jumbo - Visma 0
166 Brent Van Moer BE LTS Lotto Soudal 0
137 Simone Velasco IT AST Astana Qazaqstan Team 0
118 Kevin Vermaerke US DSM Team DSM 0
167 Florian Vermeersch BE LTS Lotto Soudal 0
68 Carlos Verona ES MOV Movistar Team 10
18 Jonas Vingegaard DK TJV Jumbo - Visma 87
188 Alexis Vuillermoz FR TEN TotalEnergies 0
168 Tim Wellens BE LTS Lotto Soudal 0
88 Fred Wright GB TBV Bahrain Victorious 19
138 Andrey Zeits KZ AST Astana Qazaqstan Team 0
128 Georg Zimmermann DE IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 5

Legenda / filter

Type renner
Alle
Kopman Kopman
Klassementsrenner Klassementsrenner
Klimmer Klimmer
Sprinter Sprinter
Tijdrijder Tijdrijder