Deze website maakt gebruikt van javascript. Zonder javascript in te schakelen zult u de website niet optimaal kunnen gebruiken.

Renners Tour de France 2020

Rugnr unsorted unsorted Renner unsorted Land Team up Team up Punten unsorted
2 Andrey Amador CR INS Team Ineos 0
8 Dylan van Baarle NL INS Team Ineos 0
1 Kopman Egan Arley Bernal Gomez CO INS Team Ineos 18
3 Richard Carapaz EC INS Team Ineos 26
4 Tijdrijder Jonathan Castroviejo ES INS Team Ineos 0
5 Michal Kwiatkowski PL INS Team Ineos 19
6 Luke Rowe GB INS Team Ineos 4
7 Pavel Sivakov RU INS Team Ineos 8
12 Klimmer George Bennett NZ TJV Team Jumbo - Visma 0
14 Klassementsrenner Tom Dumoulin NL TJV Team Jumbo - Visma 14
15 Klimmer Robert Gesink NL TJV Team Jumbo - Visma 0
13 Amund Grøndahl Jansen NO TJV Team Jumbo - Visma 0
16 Klimmer Sepp Kuss US TJV Team Jumbo - Visma 13
17 Tijdrijder Tony Martin DE TJV Team Jumbo - Visma 0
11 Klassementsrenner Primož Roglič SI TJV Team Jumbo - Visma 65
18 Wout Van Aert BE TJV Team Jumbo - Visma 63
22 Kopman Emanuel Buchmann DE BOH Bora - Hansgrohe 0
23 Felix Großschartner AT BOH Bora - Hansgrohe 0
24 Lennard Kämna DE BOH Bora - Hansgrohe 27
25 Gregor Muhlberger AT BOH Bora - Hansgrohe 0
26 Daniel Oss IT BOH Bora - Hansgrohe 0
27 Lukas Postlberger AT BOH Bora - Hansgrohe 0
21 Sprinter Peter Sagan SK BOH Bora - Hansgrohe 50
28 Klassementsrenner Maximilian Schachmann DE BOH Bora - Hansgrohe 17
31 Kopman Romain Bardet FR ALM AG2R La Mondiale 4
32 Mikael Cherel FR ALM AG2R La Mondiale 0
33 Benoit Cosnefroy FR ALM AG2R La Mondiale 0
34 Klimmer Pierre Latour FR ALM AG2R La Mondiale 0
35 Oliver Naesen BE ALM AG2R La Mondiale 11
36 Nans Peters FR ALM AG2R La Mondiale 15
37 Clément Venturini FR ALM AG2R La Mondiale 13
38 Alexis Vuillermoz FR ALM AG2R La Mondiale 0
41 Kopman Julian Alaphilippe FR DQT Deceuninck - Quick - Step 28
42 Kasper Asgreen DK DQT Deceuninck - Quick - Step 0
43 Sprinter Sam Bennett IE DQT Deceuninck - Quick - Step 75
44 Tijdrijder Rémi Cavagna FR DQT Deceuninck - Quick - Step 5
45 Tim Declercq BE DQT Deceuninck - Quick - Step 0
46 Dries Devenyns BE DQT Deceuninck - Quick - Step 0
47 Klassementsrenner Bob Jungels LU DQT Deceuninck - Quick - Step 0
48 Michael Mørkøv DK DQT Deceuninck - Quick - Step 0
52 William Bonnet FR GFC Groupama - FDJ 0
53 David Gaudu FR GFC Groupama - FDJ 0
54 Tijdrijder Stefan Küng CH GFC Groupama - FDJ 0
55 Matthieu Ladagnous FR GFC Groupama - FDJ 0
56 Valentin Madouas FR GFC Groupama - FDJ 8
57 Rudy Molard FR GFC Groupama - FDJ 0
51 Kopman Thibaut Pinot FR GFC Groupama - FDJ 3
58 Sébastien Reichenbach CH GFC Groupama - FDJ 13
62 Tijdrijder Pello Bilbao ES TBM Team Bahrain - McLaren 0
63 Damiano Caruso IT TBM Team Bahrain - McLaren 6
64 Sprinter Sonny Colbrelli IT TBM Team Bahrain - McLaren 2
65 Marco Haller AT TBM Team Bahrain - McLaren 0
61 Kopman Mikel Landa Meana ES TBM Team Bahrain - McLaren 19
66 Matej Mohorič SI TBM Team Bahrain - McLaren 0
67 Wout Poels NL TBM Team Bahrain - McLaren 0
68 Rafael Valls Ferri ES TBM Team Bahrain - McLaren 0
72 Alberto Bettiol IT EF1 EF Pro Cycling 1
73 Hugh John Carthy GB EF1 EF Pro Cycling 2
78 Klassementsrenner Tejay van Garderen US EF1 EF Pro Cycling 0
74 Klassementsrenner Sergio Andres Higuita Garcia CO EF1 EF Pro Cycling 6
75 Jens Keukeleire BE EF1 EF Pro Cycling 0
76 Daniel Martinez CO EF1 EF Pro Cycling 15
77 Neilson Powless US EF1 EF Pro Cycling 14
71 Kopman Rigoberto Urán CO EF1 EF Pro Cycling 6
82 Klimmer Winner Anacona CO ARK Team Arkea - Samsic 0
83 Klimmer Warren Barguil FR ARK Team Arkea - Samsic 5
84 Kevin Ledanois FR ARK Team Arkea - Samsic 0
85 Dayer Quintana CO ARK Team Arkea - Samsic 0
81 Kopman Nairo Quintana CO ARK Team Arkea - Samsic 8
86 Klimmer Diego Rosa IT ARK Team Arkea - Samsic 0
87 Clement Russo FR ARK Team Arkea - Samsic 0
88 Connor Swift GB ARK Team Arkea - Samsic 0
92 Dario Cataldo IT MOV Movistar Team 0
93 Imanol Erviti ES MOV Movistar Team 0
94 Enric Mas Nicolau ES MOV Movistar Team 17
95 Tijdrijder Nelson Oliveira PT MOV Movistar Team 0
96 José Rojas ES MOV Movistar Team 0
97 Klimmer Marc Soler ES MOV Movistar Team 3
91 Kopman Alejandro Valverde ES MOV Movistar Team 2
98 Carlos Verona ES MOV Movistar Team 10
102 Niklas Eg DK TFS Trek - Segafredo 0
103 Kenny Elissonde FR TFS Trek - Segafredo 2
104 Klimmer Bauke Mollema NL TFS Trek - Segafredo 15
105 Mads Pedersen DK TFS Trek - Segafredo 35
101 Kopman Richie Porte AU TFS Trek - Segafredo 33
106 Toms Skujiņš LV TFS Trek - Segafredo 12
107 Sprinter Jasper Stuyven BE TFS Trek - Segafredo 30
108 Edward Theuns BE TFS Trek - Segafredo 5
111 Greg van Avermaet BE CCC CCC Team 26
113 Simon Geschke DE CCC CCC Team 10
114 Jan Hirt CZ CCC CCC Team 0
115 Jonas Koch DE CCC CCC Team 0
112 Alessandro De Marchi IT CCC CCC Team 0
116 Michael Schär CH CCC CCC Team 0
117 Sprinter Matteo Trentin IT CCC CCC Team 8
118 Klassementsrenner Ilnur Zakarin RU CCC CCC Team 8
122 Simone Consonni IT COF Cofidis 10
123 Nicolas Edet FR COF Cofidis 5
124 Klimmer Jesús Herrada ES COF Cofidis 18
125 Christophe Laporte FR COF Cofidis 8
121 Klassementsrenner Guillaume Martin FR COF Cofidis 14
126 Anthony Perez FR COF Cofidis 0
127 Pierre Luc Périchon FR COF Cofidis 0
128 Sprinter Elia Viviani IT COF Cofidis 19
132 Klimmer Fabio Aru IT UAD UAE Team Emirates 0
133 David De la Cruz Melgarejo ES UAD UAE Team Emirates 4
134 Klimmer Davide Formolo IT UAD UAE Team Emirates 0
135 Sprinter Alexander Kristoff NO UAD UAE Team Emirates 23
136 Vegard Stake Laengen NO UAD UAE Team Emirates 0
137 Marco Marcato IT UAD UAE Team Emirates 0
131 Kopman Tadej Pogačar SI UAD UAE Team Emirates 78
138 Klimmer Jan Polanc SI UAD UAE Team Emirates 0
142 Klimmer Omar Fraile Matarranz ES AST Astana Pro Team 0
143 Hugo Houle CA AST Astana Pro Team 4
144 Gorka Izagirre ES AST Astana Pro Team 0
145 Klimmer Ion Izagirre ES AST Astana Pro Team 0
141 Kopman Miguel Angel Lopez Moreno CO AST Astana Pro Team 28
146 Klassementsrenner Alexey Lutsenko KZ AST Astana Pro Team 19
147 Klimmer Luis León Sanchez ES AST Astana Pro Team 0
148 Harold Alfonso Tejada Canacue CO AST Astana Pro Team 0
152 Steff Cras BE LTS Lotto 0
153 Jasper De Buyst BE LTS Lotto 0
154 Klimmer Thomas De Gendt BE LTS Lotto 0
155 Sprinter John Degenkolb DE LTS Lotto 0
151 Sprinter Caleb Ewan AU LTS Lotto 49
156 Frederik Frison BE LTS Lotto 0
157 Philippe Gilbert BE LTS Lotto 0
158 Roger Kluge DE LTS Lotto 0
162 Jack Bauer NZ MTS Mitchelton - Scott 0
163 Sam Bewley NZ MTS Mitchelton - Scott 0
164 Klassementsrenner Esteban Chavez CO MTS Mitchelton - Scott 0
165 Daryl Impey ZA MTS Mitchelton - Scott 0
166 Christopher Juul-Jensen DK MTS Mitchelton - Scott 0
167 Luka Mezgec SI MTS Mitchelton - Scott 34
168 Klassementsrenner Mikel Nieve ES MTS Mitchelton - Scott 0
161 Kopman Adam Yates GB MTS Mitchelton - Scott 20
172 Sprinter André Greipel DE ISN Israel Start - Up Nation 5
173 Ben Hermans BE ISN Israel Start - Up Nation 5
174 Hugo Hofstetter FR ISN Israel Start - Up Nation 19
171 Kopman Daniel Martin IE ISN Israel Start - Up Nation 0
175 Krists Neilands LV ISN Israel Start - Up Nation 0
176 Guy Niv IL ISN Israel Start - Up Nation 0
177 Nils Politt DE ISN Israel Start - Up Nation 0
178 Sprinter Tom Van Asbroeck BE ISN Israel Start - Up Nation 0
181 Niccolò Bonifazio IT TDE Total Direct Energie 1
182 Mathieu Burgaudeau FR TDE Total Direct Energie 0
183 Lilian Calmejane FR TDE Total Direct Energie 0
184 Jérôme Cousin FR TDE Total Direct Energie 0
185 Fabien Grellier FR TDE Total Direct Energie 0
186 Romain Sicard FR TDE Total Direct Energie 0
187 Geoffrey Soupe FR TDE Total Direct Energie 0
188 Anthony Turgis FR TDE Total Direct Energie 2
192 Sprinter Edvald Boasson Hagen NO NTT NTT Pro Cycling Team 12
193 Ryan Gibbons ZA NTT NTT Pro Cycling Team 1
194 Michael Gogl AT NTT NTT Pro Cycling Team 0
196 Roman Kreuziger CZ NTT NTT Pro Cycling Team 0
191 Sprinter Giacomo Nizzolo IT NTT NTT Pro Cycling Team 14
197 Klimmer Domenico Pozzovivo IT NTT NTT Pro Cycling Team 0
195 Michael Valgren DK NTT NTT Pro Cycling Team 0
198 Sprinter Max Walscheid DE NTT NTT Pro Cycling Team 1
202 Nikias Arndt DE SUN Team Sunweb 5
201 Tiesj Benoot BE SUN Team Sunweb 4
203 Sprinter Cees Bol NL SUN Team Sunweb 29
204 Marc Hirschi CH SUN Team Sunweb 38
205 Søren Kragh Andersen DK SUN Team Sunweb 43
206 Joris Nieuwenhuis NL SUN Team Sunweb 0
207 Casper Phillip Pedersen DK SUN Team Sunweb 6
208 Nicolas Roche IE SUN Team Sunweb 4
212 Cyril Barthe FR BVC B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM 0
213 Maxime Chevalier FR BVC B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM 0
211 Sprinter Bryan Coquard FR BVC B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM 33
214 Jens Debusschere BE BVC B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM 0
215 Cyril Gautier FR BVC B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM 0
216 Quentin Pacher FR BVC B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM 14
217 Kévin Reza FR BVC B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM 0
218 Klimmer Pierre Rolland FR BVC B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM 18

Legenda / filter

Type renner
Alle
Kopman Kopman
Klassementsrenner Klassementsrenner
Klimmer Klimmer
Sprinter Sprinter
Tijdrijder Tijdrijder