Deze website maakt gebruikt van javascript. Zonder javascript in te schakelen zult u de website niet optimaal kunnen gebruiken.

Renners Tour de France 2022

Rugnr up unsorted Renner unsorted Land Team unsorted Team unsorted Punten unsorted
1 Kopman Tadej Pogačar SI UAD UAE Team Emirates 113
2 Klimmer George Bennett NZ UAD UAE Team Emirates 0
3 Tijdrijder Mikkel Bjerg DK UAD UAE Team Emirates 0
4 Vegard Stake Laengen NO UAD UAE Team Emirates 0
5 Klimmer Rafal Majka PL UAD UAE Team Emirates 0
6 Brandon McNulty US UAD UAE Team Emirates 10
7 Klimmer Marc Soler ES UAD UAE Team Emirates 8
8 Marc Hirschi CH UAD UAE Team Emirates 0
11 Kopman Primož Roglič SI TJV Jumbo - Visma 15
12 Tiesj Benoot BE TJV Jumbo - Visma 0
13 Steven Kruijswijk NL TJV Jumbo - Visma 2
14 Klimmer Sepp Kuss US TJV Jumbo - Visma 6
15 Sprinter Christophe Laporte FR TJV Jumbo - Visma 30
16 Wout Van Aert BE TJV Jumbo - Visma 107
17 Nathan Van Hooydonck BE TJV Jumbo - Visma 0
18 Jonas Vingegaard DK TJV Jumbo - Visma 87
21 Kopman Geraint Thomas GB IGD INEOS Grenadiers 46
22 Daniel Felipe Martínez CO IGD INEOS Grenadiers 7
23 Tijdrijder Jonathan Castroviejo ES IGD INEOS Grenadiers 12
24 Tijdrijder Filippo Ganna IT IGD INEOS Grenadiers 19
25 Thomas Pidcock GB IGD INEOS Grenadiers 24
26 Luke Rowe GB IGD INEOS Grenadiers 0
27 Dylan van Baarle NL IGD INEOS Grenadiers 6
28 Klassementsrenner Adam Yates GB IGD INEOS Grenadiers 10
31 Kopman Ben O'connor AU ACT AG2R Citroen Team 0
32 Geoffrey Bouchard FR ACT AG2R Citroen Team 0
33 Mikael Cherel FR ACT AG2R Citroen Team 0
34 Benoit Cosnefroy FR ACT AG2R Citroen Team 0
35 Stan Dewulf BE ACT AG2R Citroen Team 0
36 Klassementsrenner Bob Jungels LU ACT AG2R Citroen Team 17
37 Oliver Naesen BE ACT AG2R Citroen Team 0
38 Aurélien Paret Peintre FR ACT AG2R Citroen Team 0
41 Kopman Aleksandr Vlasov RU BOH BORA - hansgrohe 15
42 Felix Großschartner AT BOH BORA - hansgrohe 4
43 Marco Haller AT BOH BORA - hansgrohe 0
44 Lennard Kämna DE BOH BORA - hansgrohe 12
45 Patrick Konrad AT BOH BORA - hansgrohe 6
46 Nils Politt DE BOH BORA - hansgrohe 0
47 Klassementsrenner Maximilian Schachmann DE BOH BORA - hansgrohe 2
48 Sprinter Danny van Poppel NL BOH BORA - hansgrohe 23
51 Kopman Fabio Jakobsen NL QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 23
52 Tijdrijder Kasper Asgreen DK QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 0
53 Andrea Bagioli IT QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 0
54 Tijdrijder Mattia Cattaneo IT QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 4
55 Mikkel Frølich Honoré DK QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 0
56 Tijdrijder Yves Lampaert BE QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 15
57 Michael Mørkøv DK QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 0
58 Florian Senechal FR QST Quick-Step Alpha Vinyl Team 15
61 Kopman Enric Mas Nicolau ES MOV Movistar Team 9
62 Imanol Erviti ES MOV Movistar Team 0
63 Gorka Izagirre ES MOV Movistar Team 0
64 Matteo Jorgenson US MOV Movistar Team 22
65 Gregor Mühlberger AT MOV Movistar Team 0
66 Tijdrijder Nelson Oliveira PT MOV Movistar Team 0
67 Albert Torres Barcelo ES MOV Movistar Team 0
68 Carlos Verona ES MOV Movistar Team 10
71 Kopman Guillaume Martin FR COF Cofidis 0
72 Pierre Luc Périchon FR COF Cofidis 0
73 Simon Geschke DE COF Cofidis 5
74 Klimmer Ion Izagirre ES COF Cofidis 0
75 Victor Lafay FR COF Cofidis 0
76 Anthony Perez FR COF Cofidis 0
77 Benjamin Thomas FR COF Cofidis 9
78 Sprinter Max Walscheid DE COF Cofidis 0
81 Kopman Jack Haig AU TBV Bahrain Victorious 0
82 Damiano Caruso IT TBV Bahrain Victorious 1
83 Kamil Gradek PL TBV Bahrain Victorious 0
84 Matej Mohorič SI TBV Bahrain Victorious 0
85 Klimmer Luis León Sánchez ES TBV Bahrain Victorious 10
86 Tijdrijder Dylan Teuns BE TBV Bahrain Victorious 10
87 Jan Tratnik SI TBV Bahrain Victorious 1
88 Fred Wright GB TBV Bahrain Victorious 19
91 Kopman David Gaudu FR GFC Groupama - FDJ 31
92 Antoine Duchesne CA GFC Groupama - FDJ 0
93 Kévin Geniets LU GFC Groupama - FDJ 0
94 Tijdrijder Stefan Küng CH GFC Groupama - FDJ 8
95 Olivier Le Gac FR GFC Groupama - FDJ 0
96 Valentin Madouas FR GFC Groupama - FDJ 12
97 Klassementsrenner Thibaut Pinot FR GFC Groupama - FDJ 19
98 Michael Storer AU GFC Groupama - FDJ 6
101 Kopman Mathieu van der Poel NL AFC Alpecin - Deceuninck 6
102 Silvan Dillier CH AFC Alpecin - Deceuninck 0
103 Michael Gogl AT AFC Alpecin - Deceuninck 0
104 Alexander Krieger DE AFC Alpecin - Deceuninck 0
105 Sprinter Jasper Philipsen BE AFC Alpecin - Deceuninck 73
106 Edward Planckaert BE AFC Alpecin - Deceuninck 0
107 Kristian Sbaragli IT AFC Alpecin - Deceuninck 0
108 Guillaume van Keirsbulck BE AFC Alpecin - Deceuninck 0
111 Kopman Romain Bardet FR DSM Team DSM 19
112 Sprinter Alberto Dainese IT DSM Team DSM 14
113 Sprinter John Degenkolb DE DSM Team DSM 0
114 Nils Eekhoff NL DSM Team DSM 0
115 Christopher Hamilton AU DSM Team DSM 0
116 Andreas Leknessund NO DSM Team DSM 3
117 Martijn Tusveld NL DSM Team DSM 0
118 Kevin Vermaerke US DSM Team DSM 0
121 Kopman Alexander Kristoff NO IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 18
122 Sven Erik Bystrøm NO IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 0
123 Kobe Goossens BE IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 0
124 Klimmer Louis Meintjes ZA IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 15
125 Andrea Pasqualon IT IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 3
126 Adrien Petit FR IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 0
127 Taco van der Hoorn NL IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 12
128 Georg Zimmermann DE IWG Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 5
131 Kopman Alexey Lutsenko KZ AST Astana Qazaqstan Team 14
132 Aleksandr Riabushenko BY AST Astana Qazaqstan Team 0
133 Joe Dombrowski US AST Astana Qazaqstan Team 0
134 Fabio Felline IT AST Astana Qazaqstan Team 0
135 Dmitriy Gruzdev KZ AST Astana Qazaqstan Team 0
136 Gianni Moscon IT AST Astana Qazaqstan Team 0
137 Simone Velasco IT AST Astana Qazaqstan Team 0
138 Andrey Zeits KZ AST Astana Qazaqstan Team 0
141 Kopman Rigoberto Urán CO EFE EF Education - Easypost 0
142 Klimmer Rúben Guerreiro PT EFE EF Education - Easypost 0
143 Alberto Bettiol IT EFE EF Education - Easypost 18
144 Tijdrijder Stefan Bissegger CH EFE EF Education - Easypost 0
145 Owain Doull GB EFE EF Education - Easypost 0
146 Sprinter Magnus Cort Nielsen DK EFE EF Education - Easypost 21
147 Neilson Powless US EFE EF Education - Easypost 16
148 Jonas Rutsch DE EFE EF Education - Easypost 0
151 Kopman Nairo Quintana CO ARK Team Arkéa - Samsic 20
152 Klimmer Warren Barguil FR ARK Team Arkéa - Samsic 1
153 Maxime Bouet FR ARK Team Arkéa - Samsic 0
154 Sprinter Amaury Capiot BE ARK Team Arkéa - Samsic 5
155 Hugo Hofstetter FR ARK Team Arkéa - Samsic 12
156 Matis Louvel FR ARK Team Arkéa - Samsic 0
157 Lukasz Owsian PL ARK Team Arkéa - Samsic 0
158 Connor Swift GB ARK Team Arkéa - Samsic 0
161 Kopman Caleb Ewan AU LTS Lotto Soudal 6
162 Frederik Frison BE LTS Lotto Soudal 0
163 Philippe Gilbert BE LTS Lotto Soudal 0
164 Sprinter Reinardt Janse van Rensburg ZA LTS Lotto Soudal 0
165 Andreas Kron DK LTS Lotto Soudal 8
166 Brent Van Moer BE LTS Lotto Soudal 0
167 Florian Vermeersch BE LTS Lotto Soudal 0
168 Tim Wellens BE LTS Lotto Soudal 0
171 Kopman Mads Pedersen DK TFS Trek - Segafredo 40
172 Giulio Ciccone IT TFS Trek - Segafredo 1
173 Tony Gallopin FR TFS Trek - Segafredo 0
174 Alex Kirsch LU TFS Trek - Segafredo 0
175 Klimmer Bauke Mollema NL TFS Trek - Segafredo 7
176 Quinn Simmons US TFS Trek - Segafredo 0
177 Toms Skujiņš LV TFS Trek - Segafredo 0
178 Sprinter Jasper Stuyven BE TFS Trek - Segafredo 13
181 Kopman Peter Sagan SK TEN TotalEnergies 33
182 Sprinter Edvald Boasson Hagen NO TEN TotalEnergies 10
183 Maciej Bodnar PL TEN TotalEnergies 0
184 Mathieu Burgaudeau FR TEN TotalEnergies 2
185 Klimmer Pierre Latour FR TEN TotalEnergies 0
186 Daniel Oss IT TEN TotalEnergies 0
187 Anthony Turgis FR TEN TotalEnergies 0
188 Alexis Vuillermoz FR TEN TotalEnergies 0
191 Kopman Chris Froome GB IPT Israel - Premier Tech 10
192 Guillaume Boivin CA IPT Israel - Premier Tech 0
193 Simon Clarke AU IPT Israel - Premier Tech 15
194 Klassementsrenner Jakob Fuglsang DK IPT Israel - Premier Tech 5
195 Guy Niv IL IPT Israel - Premier Tech 0
196 Hugo Houle CA IPT Israel - Premier Tech 25
197 Krists Neilands LV IPT Israel - Premier Tech 0
198 Klimmer Michael Woods CA IPT Israel - Premier Tech 10
201 Kopman Michael Matthews AU BEX Team BikeExchange - Jayco 41
202 Jack Bauer NZ BEX Team BikeExchange - Jayco 0
203 Luke Durbridge AU BEX Team BikeExchange - Jayco 0
204 Sprinter Dylan Groenewegen NL BEX Team BikeExchange - Jayco 39
205 Amund Grøndahl Jansen NO BEX Team BikeExchange - Jayco 0
206 Christopher Juul-Jensen DK BEX Team BikeExchange - Jayco 0
207 Luka Mezgec SI BEX Team BikeExchange - Jayco 2
208 Nicholas Schultz AU BEX Team BikeExchange - Jayco 12
211 Kopman Franck Bonnamour FR BBK B&B Hotels - KTM 0
212 Cyril Barthe FR BBK B&B Hotels - KTM 0
213 Alexis Gougeard FR BBK B&B Hotels - KTM 0
214 Jérémy Lecroq FR BBK B&B Hotels - KTM 9
215 Cyril Lemoine FR BBK B&B Hotels - KTM 0
216 Luca Mozzato IT BBK B&B Hotels - KTM 13
217 Klimmer Pierre Rolland FR BBK B&B Hotels - KTM 0
218 Sebastian Schönberger AT BBK B&B Hotels - KTM 0

Legenda / filter

Type renner
Alle
Kopman Kopman
Klassementsrenner Klassementsrenner
Klimmer Klimmer
Sprinter Sprinter
Tijdrijder Tijdrijder