Deze website maakt gebruikt van javascript. Zonder javascript in te schakelen zult u de website niet optimaal kunnen gebruiken.

Renners Tour de France 2018

Rugnr up unsorted Renner unsorted Land Team unsorted Team unsorted Punten unsorted
1 Kopman Chris Froome GB SKY Team Sky 350
2 Egan Arley Bernal Gomez CO SKY Team Sky 40
3 Tijdrijder Jonathan Castroviejo ES SKY Team Sky 0
4 Michal Kwiatkowski PL SKY Team Sky 70
5 Gianni Moscon IT SKY Team Sky 0
6 Wout Poels NL SKY Team Sky 0
7 Luke Rowe GB SKY Team Sky 0
8 Klassementsrenner Geraint Thomas GB SKY Team Sky 650
11 Kopman Rigoberto Urán CO EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
12 Simon Clarke AU EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
13 Lawson Craddock US EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
14 Daniel Martinez CO EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
15 Tijdrijder Taylor Phinney US EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 30
16 Klimmer Pierre Rolland FR EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
17 Tom Scully NZ EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
18 Sep Vanmarcke BE EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
21 Kopman Romain Bardet FR ALM AG2R La Mondiale 230
22 Silvan Dillier CH ALM AG2R La Mondiale 0
23 Axel Domont FR ALM AG2R La Mondiale 0
24 Mathias Frank CH ALM AG2R La Mondiale 0
25 Tony Gallopin FR ALM AG2R La Mondiale 0
26 Pierre Roger Latour FR ALM AG2R La Mondiale 130
27 Oliver Naesen BE ALM AG2R La Mondiale 0
28 Alexis Vuillermoz FR ALM AG2R La Mondiale 0
31 Kopman Michael Matthews AU SUN Team Sunweb 40
32 Kopman Tom Dumoulin NL SUN Team Sunweb 500
33 Nikias Arndt DE SUN Team Sunweb 60
34 Simon Geschke DE SUN Team Sunweb 50
35 Chad Haga US SUN Team Sunweb 0
36 Søren Kragh Andersen DK SUN Team Sunweb 90
37 Laurens Ten Dam NL SUN Team Sunweb 0
38 Edward Theuns BE SUN Team Sunweb 0
41 Kopman Warren Barguil FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
42 Maxime Bouet FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
43 Elie Gesbert FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
44 Romain Hardy FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
45 Kevin Ledanois FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
46 Amaël Moinard FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
47 Laurent Pichon FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
48 Florian Vachon FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
51 Kopman Vincenzo Nibali IT TBM Bahrain - Merida 70
52 Sprinter Sonny Colbrelli IT TBM Bahrain - Merida 360
53 Heinrich Haussler AT TBM Bahrain - Merida 0
54 Gorka Izaguirre ES TBM Bahrain - Merida 120
55 Klimmer Jon Izaguirre Insausti ES TBM Bahrain - Merida 240
56 Kristijan Koren SI TBM Bahrain - Merida 0
57 Franco Pellizotti IT TBM Bahrain - Merida 0
58 Klimmer Domenico Pozzovivo IT TBM Bahrain - Merida 110
61 Kopman Adam Yates GB MTS Mitchelton - Scott 150
62 Jack Bauer NZ MTS Mitchelton - Scott 0
63 Luke Durbridge AU MTS Mitchelton - Scott 0
64 Mathew Hayman AU MTS Mitchelton - Scott 0
65 Michael Hepburn AU MTS Mitchelton - Scott 10
66 Damien Howson AU MTS Mitchelton - Scott 0
67 Daryl Impey ZA MTS Mitchelton - Scott 60
68 Mikel Nieve ES MTS Mitchelton - Scott 60
71 Kopman Nairo Quintana CO MOV Movistar Team 180
72 Andrey Amador CR MOV Movistar Team 0
73 Daniele Bennati IT MOV Movistar Team 0
74 Imanol Erviti ES MOV Movistar Team 0
75 Klimmer Mikel Landa Meana ES MOV Movistar Team 120
76 José Rojas ES MOV Movistar Team 0
77 Marc Soler ES MOV Movistar Team 40
78 Klassementsrenner Alejandro Valverde ES MOV Movistar Team 210
81 Kopman Richie Porte AU BMC BMC Racing Team 0
82 Patrick Bevin NZ BMC BMC Racing Team 0
83 Damiano Caruso IT BMC BMC Racing Team 130
84 Simon Gerrans AU BMC BMC Racing Team 0
85 Stefan Küng CH BMC BMC Racing Team 0
86 Michael Schär CH BMC BMC Racing Team 0
87 Greg van Avermaet BE BMC BMC Racing Team 290
88 Klassementsrenner Tejay van Garderen US BMC BMC Racing Team 0
91 Kopman Daniel Martin IE UAD UAE Team Emirates 480
92 Darwin Atapuma Hurtado CO UAD UAE Team Emirates 0
93 Kristijan Đurasek HR UAD UAE Team Emirates 0
94 Roberto Ferrari IT UAD UAE Team Emirates 0
95 Sprinter Alexander Kristoff NO UAD UAE Team Emirates 610
96 Marco Marcato IT UAD UAE Team Emirates 0
97 Rory Sutherland AU UAD UAE Team Emirates 0
98 Oliviero Troia IT UAD UAE Team Emirates 0
101 Kopman Julian Alaphilippe FR QST Quick - Step Floors 550
102 Tim Declercq BE QST Quick - Step Floors 0
103 Sprinter Fernando Gaviria Rendon CO QST Quick - Step Floors 420
104 Philippe Gilbert BE QST Quick - Step Floors 180
105 Klassementsrenner Bob Jungels LU QST Quick - Step Floors 90
106 Tijdrijder Yves Lampaert BE QST Quick - Step Floors 170
107 Maximiliano Richeze AR QST Quick - Step Floors 100
108 Niki Terpstra NL QST Quick - Step Floors 0
111 Kopman Peter Sagan SK BOH Bora - Hansgrohe 1130
112 Maciej Bodnar PL BOH Bora - Hansgrohe 0
113 Marcus Burghardt DE BOH Bora - Hansgrohe 0
114 Klimmer Rafal Majka PL BOH Bora - Hansgrohe 160
115 Gregor Muhlberger AT BOH Bora - Hansgrohe 30
116 Daniel Oss IT BOH Bora - Hansgrohe 0
117 Pawel Poljanski PL BOH Bora - Hansgrohe 0
118 Lukas Postlberger AT BOH Bora - Hansgrohe 0
121 Kopman Jakob Fuglsang DK AST Astana Pro Team 50
122 Klimmer Omar Fraile Matarranz ES AST Astana Pro Team 150
123 Dmitriy Gruzdev KZ AST Astana Pro Team 0
124 Jesper Hansen DK AST Astana Pro Team 0
125 Tanel Kangert EE AST Astana Pro Team 0
126 Sprinter Magnus Cort Nielsen DK AST Astana Pro Team 190
127 Klimmer Luis Leon Sanchez ES AST Astana Pro Team 0
128 Michael Valgren DK AST Astana Pro Team 110
131 Kopman Mark Cavendish GB DDD Team Dimension Data 40
132 Edvald Boasson Hagen NO DDD Team Dimension Data 160
133 Sprinter Reinardt Janse van Rensburg ZA DDD Team Dimension Data 0
134 Serge Pauwels BE DDD Team Dimension Data 60
135 Mark Renshaw AU DDD Team Dimension Data 0
136 Tom-Jelte Slagter NL DDD Team Dimension Data 0
137 Jay Robert Thomson ZA DDD Team Dimension Data 0
138 Julien Vermote BE DDD Team Dimension Data 0
141 Kopman Ilnur Zakarin RU TKA Team Katusha Alpecin 60
142 Ian Boswell US TKA Team Katusha Alpecin 0
143 Robert Kiserlovski HR TKA Team Katusha Alpecin 0
144 Sprinter Marcel Kittel DE TKA Team Katusha Alpecin 160
145 Pavel Kochetkov RU TKA Team Katusha Alpecin 0
146 Tijdrijder Tony Martin DE TKA Team Katusha Alpecin 0
147 Nils Politt DE TKA Team Katusha Alpecin 0
148 Rick Zabel DE TKA Team Katusha Alpecin 0
151 Kopman Arnaud Démare FR GFC Groupama - FDJ 580
152 David Gaudu FR GFC Groupama - FDJ 20
153 Jacopo Guarnieri IT GFC Groupama - FDJ 0
154 Olivier Le Gac FR GFC Groupama - FDJ 0
155 Tobias Ludvigsson SE GFC Groupama - FDJ 0
156 Rudy Molard FR GFC Groupama - FDJ 0
157 Ramon Sinkeldam NL GFC Groupama - FDJ 0
158 Arthur Vichot FR GFC Groupama - FDJ 0
161 Klassementsrenner Steven Kruijswijk NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 80
162 Klimmer Robert Gesink NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 50
163 Sprinter Dylan Groenewegen NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 420
164 Amund Grøndahl Jansen NO TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
165 Paul Martens DE TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
166 Tijdrijder Primož Roglič SI TLJ Team Lotto NL - Jumbo 340
167 Timo Roosen NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
168 Antwan Tolhoek NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
171 Kopman André Greipel DE LTS Lotto Soudal 230
172 Tiesj Benoot BE LTS Lotto Soudal 0
173 Jasper De Buyst BE LTS Lotto Soudal 10
174 Klimmer Thomas De Gendt BE LTS Lotto Soudal 10
175 Jens Keukeleire BE LTS Lotto Soudal 0
176 Tomasz Marczynski PL LTS Lotto Soudal 0
177 Marcel Sieberg DE LTS Lotto Soudal 0
178 Jelle Vanendert BE LTS Lotto Soudal 0
181 Kopman Lilian Calmejane FR TDE Direct Energie 120
182 Thomas Boudat FR TDE Direct Energie 50
183 Sylvain Chavanel FR TDE Direct Energie 0
184 Jérôme Cousin FR TDE Direct Energie 0
185 Damien Gaudin FR TDE Direct Energie 0
186 Fabien Grellier FR TDE Direct Energie 0
187 Romain Sicard FR TDE Direct Energie 0
188 Rein Taaramäe EE TDE Direct Energie 100
191 Kopman Bauke Mollema NL TFS Trek Segafredo 210
192 Julien Bernard FR TFS Trek Segafredo 10
193 Koen de Kort NL TFS Trek Segafredo 0
194 Sprinter John Degenkolb DE TFS Trek Segafredo 610
195 Michael Gogl AT TFS Trek Segafredo 0
196 Tsgabu Gebremaryam Grmay ET TFS Trek Segafredo 0
197 Toms Skujins LV TFS Trek Segafredo 60
198 Sprinter Jasper Stuyven BE TFS Trek Segafredo 150
201 Kopman Christophe Laporte FR COF Cofidis, Solutions Credits 300
202 Dimitri Claeys BE COF Cofidis, Solutions Credits 0
203 Nicolas Edet FR COF Cofidis, Solutions Credits 40
204 Klimmer Jesús Herrada ES COF Cofidis, Solutions Credits 40
205 Daniel Navarro Garcia ES COF Cofidis, Solutions Credits 0
206 Anthony Perez FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
207 Julien Simon FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
208 Anthony Turgis FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
211 Kopman Guillaume Martin FR WGG Wanty - Groupe Gobert 0
212 Thomas Degand BE WGG Wanty - Groupe Gobert 0
213 Sprinter Timothy Dupont BE WGG Wanty - Groupe Gobert 80
214 Marco Minnaard NL WGG Wanty - Groupe Gobert 0
215 Yoann Offredo FR WGG Wanty - Groupe Gobert 0
216 Andrea Pasqualon IT WGG Wanty - Groupe Gobert 180
217 Dion Smith NZ WGG Wanty - Groupe Gobert 20
218 Guillaume van Keirsbulck BE WGG Wanty - Groupe Gobert 0

Legenda / filter

Type renner
Alle
Kopman Kopman
Klassementsrenner Klassementsrenner
Klimmer Klimmer
Sprinter Sprinter
Tijdrijder Tijdrijder