Deze website maakt gebruikt van javascript. Zonder javascript in te schakelen zult u de website niet optimaal kunnen gebruiken.

Renners Tour de France 2020

Rugnr unsorted unsorted Renner down Land Team unsorted Team unsorted Punten unsorted
118 Klassementsrenner Ilnur Zakarin RU CCC CCC Team 8
161 Kopman Adam Yates GB MTS Mitchelton - Scott 20
198 Sprinter Max Walscheid DE NTT NTT Pro Cycling Team 1
38 Alexis Vuillermoz FR ALM AG2R La Mondiale 0
128 Sprinter Elia Viviani IT COF Cofidis 19
98 Carlos Verona ES MOV Movistar Team 10
37 Clément Venturini FR ALM AG2R La Mondiale 13
178 Sprinter Tom Van Asbroeck BE ISN Israel Start - Up Nation 0
18 Wout Van Aert BE TJV Team Jumbo - Visma 63
91 Kopman Alejandro Valverde ES MOV Movistar Team 2
68 Rafael Valls Ferri ES TBM Team Bahrain - McLaren 0
195 Michael Valgren DK NTT NTT Pro Cycling Team 0
71 Kopman Rigoberto Urán CO EF1 EF Pro Cycling 6
188 Anthony Turgis FR TDE Total Direct Energie 2
117 Sprinter Matteo Trentin IT CCC CCC Team 8
108 Edward Theuns BE TFS Trek - Segafredo 5
148 Harold Alfonso Tejada Canacue CO AST Astana Pro Team 0
88 Connor Swift GB ARK Team Arkea - Samsic 0
107 Sprinter Jasper Stuyven BE TFS Trek - Segafredo 30
187 Geoffrey Soupe FR TDE Total Direct Energie 0
97 Klimmer Marc Soler ES MOV Movistar Team 3
106 Toms Skujiņš LV TFS Trek - Segafredo 12
7 Pavel Sivakov RU INS Team Ineos 8
186 Romain Sicard FR TDE Total Direct Energie 0
116 Michael Schär CH CCC CCC Team 0
28 Klassementsrenner Maximilian Schachmann DE BOH Bora - Hansgrohe 17
147 Klimmer Luis León Sanchez ES AST Astana Pro Team 0
21 Sprinter Peter Sagan SK BOH Bora - Hansgrohe 50
87 Clement Russo FR ARK Team Arkea - Samsic 0
6 Luke Rowe GB INS Team Ineos 4
86 Klimmer Diego Rosa IT ARK Team Arkea - Samsic 0
218 Klimmer Pierre Rolland FR BVC B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM 18
96 José Rojas ES MOV Movistar Team 0
11 Klassementsrenner Primož Roglič SI TJV Team Jumbo - Visma 65
208 Nicolas Roche IE SUN Team Sunweb 4
217 Kévin Reza FR BVC B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM 0
58 Sébastien Reichenbach CH GFC Groupama - FDJ 13
81 Kopman Nairo Quintana CO ARK Team Arkea - Samsic 8
85 Dayer Quintana CO ARK Team Arkea - Samsic 0
197 Klimmer Domenico Pozzovivo IT NTT NTT Pro Cycling Team 0
77 Neilson Powless US EF1 EF Pro Cycling 14
27 Lukas Postlberger AT BOH Bora - Hansgrohe 0
101 Kopman Richie Porte AU TFS Trek - Segafredo 33
177 Nils Politt DE ISN Israel Start - Up Nation 0
138 Klimmer Jan Polanc SI UAD UAE Team Emirates 0
131 Kopman Tadej Pogačar SI UAD UAE Team Emirates 78
67 Wout Poels NL TBM Team Bahrain - McLaren 0
51 Kopman Thibaut Pinot FR GFC Groupama - FDJ 3
36 Nans Peters FR ALM AG2R La Mondiale 15
127 Pierre Luc Périchon FR COF Cofidis 0
126 Anthony Perez FR COF Cofidis 0
105 Mads Pedersen DK TFS Trek - Segafredo 35
207 Casper Phillip Pedersen DK SUN Team Sunweb 6
216 Quentin Pacher FR BVC B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM 14
26 Daniel Oss IT BOH Bora - Hansgrohe 0
95 Tijdrijder Nelson Oliveira PT MOV Movistar Team 0
191 Sprinter Giacomo Nizzolo IT NTT NTT Pro Cycling Team 14
176 Guy Niv IL ISN Israel Start - Up Nation 0
168 Klassementsrenner Mikel Nieve ES MTS Mitchelton - Scott 0
206 Joris Nieuwenhuis NL SUN Team Sunweb 0
175 Krists Neilands LV ISN Israel Start - Up Nation 0
35 Oliver Naesen BE ALM AG2R La Mondiale 11
48 Michael Mørkøv DK DQT Deceuninck - Quick - Step 0
25 Gregor Muhlberger AT BOH Bora - Hansgrohe 0
104 Klimmer Bauke Mollema NL TFS Trek - Segafredo 15
57 Rudy Molard FR GFC Groupama - FDJ 0
66 Matej Mohorič SI TBM Team Bahrain - McLaren 0
167 Luka Mezgec SI MTS Mitchelton - Scott 34
94 Enric Mas Nicolau ES MOV Movistar Team 17
76 Daniel Martinez CO EF1 EF Pro Cycling 15
17 Tijdrijder Tony Martin DE TJV Team Jumbo - Visma 0
121 Klassementsrenner Guillaume Martin FR COF Cofidis 14
171 Kopman Daniel Martin IE ISN Israel Start - Up Nation 0
112 Alessandro De Marchi IT CCC CCC Team 0
137 Marco Marcato IT UAD UAE Team Emirates 0
56 Valentin Madouas FR GFC Groupama - FDJ 8
146 Klassementsrenner Alexey Lutsenko KZ AST Astana Pro Team 19
141 Kopman Miguel Angel Lopez Moreno CO AST Astana Pro Team 28
84 Kevin Ledanois FR ARK Team Arkea - Samsic 0
34 Klimmer Pierre Latour FR ALM AG2R La Mondiale 0
125 Christophe Laporte FR COF Cofidis 8
61 Kopman Mikel Landa Meana ES TBM Team Bahrain - McLaren 19
136 Vegard Stake Laengen NO UAD UAE Team Emirates 0
55 Matthieu Ladagnous FR GFC Groupama - FDJ 0
5 Michal Kwiatkowski PL INS Team Ineos 19
16 Klimmer Sepp Kuss US TJV Team Jumbo - Visma 13
54 Tijdrijder Stefan Küng CH GFC Groupama - FDJ 0
135 Sprinter Alexander Kristoff NO UAD UAE Team Emirates 23
196 Roman Kreuziger CZ NTT NTT Pro Cycling Team 0
205 Søren Kragh Andersen DK SUN Team Sunweb 43
115 Jonas Koch DE CCC CCC Team 0
158 Roger Kluge DE LTS Lotto 0
75 Jens Keukeleire BE EF1 EF Pro Cycling 0
24 Lennard Kämna DE BOH Bora - Hansgrohe 27
166 Christopher Juul-Jensen DK MTS Mitchelton - Scott 0
47 Klassementsrenner Bob Jungels LU DQT Deceuninck - Quick - Step 0
13 Amund Grøndahl Jansen NO TJV Team Jumbo - Visma 0
145 Klimmer Ion Izagirre ES AST Astana Pro Team 0
144 Gorka Izagirre ES AST Astana Pro Team 0
165 Daryl Impey ZA MTS Mitchelton - Scott 0
143 Hugo Houle CA AST Astana Pro Team 4
174 Hugo Hofstetter FR ISN Israel Start - Up Nation 19
114 Jan Hirt CZ CCC CCC Team 0
204 Marc Hirschi CH SUN Team Sunweb 38
74 Klassementsrenner Sergio Andres Higuita Garcia CO EF1 EF Pro Cycling 6
124 Klimmer Jesús Herrada ES COF Cofidis 18
173 Ben Hermans BE ISN Israel Start - Up Nation 5
65 Marco Haller AT TBM Team Bahrain - McLaren 0
23 Felix Großschartner AT BOH Bora - Hansgrohe 0
185 Fabien Grellier FR TDE Total Direct Energie 0
172 Sprinter André Greipel DE ISN Israel Start - Up Nation 5
194 Michael Gogl AT NTT NTT Pro Cycling Team 0
157 Philippe Gilbert BE LTS Lotto 0
193 Ryan Gibbons ZA NTT NTT Pro Cycling Team 1
15 Klimmer Robert Gesink NL TJV Team Jumbo - Visma 0
113 Simon Geschke DE CCC CCC Team 10
215 Cyril Gautier FR BVC B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM 0
53 David Gaudu FR GFC Groupama - FDJ 0
78 Klassementsrenner Tejay van Garderen US EF1 EF Pro Cycling 0
156 Frederik Frison BE LTS Lotto 0
142 Klimmer Omar Fraile Matarranz ES AST Astana Pro Team 0
134 Klimmer Davide Formolo IT UAD UAE Team Emirates 0
151 Sprinter Caleb Ewan AU LTS Lotto 49
93 Imanol Erviti ES MOV Movistar Team 0
103 Kenny Elissonde FR TFS Trek - Segafredo 2
102 Niklas Eg DK TFS Trek - Segafredo 0
123 Nicolas Edet FR COF Cofidis 5
14 Klassementsrenner Tom Dumoulin NL TJV Team Jumbo - Visma 14
46 Dries Devenyns BE DQT Deceuninck - Quick - Step 0
155 Sprinter John Degenkolb DE LTS Lotto 0
45 Tim Declercq BE DQT Deceuninck - Quick - Step 0
214 Jens Debusschere BE BVC B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM 0
133 David De la Cruz Melgarejo ES UAD UAE Team Emirates 4
154 Klimmer Thomas De Gendt BE LTS Lotto 0
153 Jasper De Buyst BE LTS Lotto 0
152 Steff Cras BE LTS Lotto 0
184 Jérôme Cousin FR TDE Total Direct Energie 0
33 Benoit Cosnefroy FR ALM AG2R La Mondiale 0
211 Sprinter Bryan Coquard FR BVC B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM 33
122 Simone Consonni IT COF Cofidis 10
64 Sprinter Sonny Colbrelli IT TBM Team Bahrain - McLaren 2
213 Maxime Chevalier FR BVC B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM 0
32 Mikael Cherel FR ALM AG2R La Mondiale 0
164 Klassementsrenner Esteban Chavez CO MTS Mitchelton - Scott 0
44 Tijdrijder Rémi Cavagna FR DQT Deceuninck - Quick - Step 5
92 Dario Cataldo IT MOV Movistar Team 0
4 Tijdrijder Jonathan Castroviejo ES INS Team Ineos 0
63 Damiano Caruso IT TBM Team Bahrain - McLaren 6
73 Hugh John Carthy GB EF1 EF Pro Cycling 2
3 Richard Carapaz EC INS Team Ineos 26
183 Lilian Calmejane FR TDE Total Direct Energie 0
182 Mathieu Burgaudeau FR TDE Total Direct Energie 0
22 Kopman Emanuel Buchmann DE BOH Bora - Hansgrohe 0
52 William Bonnet FR GFC Groupama - FDJ 0
181 Niccolò Bonifazio IT TDE Total Direct Energie 1
203 Sprinter Cees Bol NL SUN Team Sunweb 29
192 Sprinter Edvald Boasson Hagen NO NTT NTT Pro Cycling Team 12
62 Tijdrijder Pello Bilbao ES TBM Team Bahrain - McLaren 0
163 Sam Bewley NZ MTS Mitchelton - Scott 0
72 Alberto Bettiol IT EF1 EF Pro Cycling 1
1 Kopman Egan Arley Bernal Gomez CO INS Team Ineos 18
201 Tiesj Benoot BE SUN Team Sunweb 4
43 Sprinter Sam Bennett IE DQT Deceuninck - Quick - Step 75
12 Klimmer George Bennett NZ TJV Team Jumbo - Visma 0
162 Jack Bauer NZ MTS Mitchelton - Scott 0
212 Cyril Barthe FR BVC B&B Hotels - Vital Concept P/B KTM 0
83 Klimmer Warren Barguil FR ARK Team Arkea - Samsic 5
31 Kopman Romain Bardet FR ALM AG2R La Mondiale 4
8 Dylan van Baarle NL INS Team Ineos 0
111 Greg van Avermaet BE CCC CCC Team 26
42 Kasper Asgreen DK DQT Deceuninck - Quick - Step 0
132 Klimmer Fabio Aru IT UAD UAE Team Emirates 0
202 Nikias Arndt DE SUN Team Sunweb 5
82 Klimmer Winner Anacona CO ARK Team Arkea - Samsic 0
2 Andrey Amador CR INS Team Ineos 0
41 Kopman Julian Alaphilippe FR DQT Deceuninck - Quick - Step 28

Legenda / filter

Type renner
Alle
Kopman Kopman
Klassementsrenner Klassementsrenner
Klimmer Klimmer
Sprinter Sprinter
Tijdrijder Tijdrijder