Deze website maakt gebruikt van javascript. Zonder javascript in te schakelen zult u de website niet optimaal kunnen gebruiken.

Renners Tour de France 2018

Rugnr unsorted unsorted Renner down Land Team unsorted Team unsorted Punten unsorted
93 Kristijan Đurasek HR UAD UAE Team Emirates 0
141 Kopman Ilnur Zakarin RU TKA Team Katusha Alpecin 60
148 Rick Zabel DE TKA Team Katusha Alpecin 0
61 Kopman Adam Yates GB MTS Mitchelton - Scott 150
28 Alexis Vuillermoz FR ALM AG2R La Mondiale 0
158 Arthur Vichot FR GFC Groupama - FDJ 0
138 Julien Vermote BE DDD Team Dimension Data 0
18 Sep Vanmarcke BE EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
178 Jelle Vanendert BE LTS Lotto Soudal 0
78 Klassementsrenner Alejandro Valverde ES MOV Movistar Team 210
128 Michael Valgren DK AST Astana Pro Team 110
48 Florian Vachon FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
11 Kopman Rigoberto Urán CO EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
208 Anthony Turgis FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
98 Oliviero Troia IT UAD UAE Team Emirates 0
168 Antwan Tolhoek NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
137 Jay Robert Thomson ZA DDD Team Dimension Data 0
8 Klassementsrenner Geraint Thomas GB SKY Team Sky 650
38 Edward Theuns BE SUN Team Sunweb 0
108 Niki Terpstra NL QST Quick - Step Floors 0
188 Rein Taaramäe EE TDE Direct Energie 100
97 Rory Sutherland AU UAD UAE Team Emirates 0
198 Sprinter Jasper Stuyven BE TFS Trek Segafredo 150
77 Marc Soler ES MOV Movistar Team 40
217 Dion Smith NZ WGG Wanty - Groupe Gobert 20
136 Tom-Jelte Slagter NL DDD Team Dimension Data 0
197 Toms Skujins LV TFS Trek Segafredo 60
157 Ramon Sinkeldam NL GFC Groupama - FDJ 0
207 Julien Simon FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
177 Marcel Sieberg DE LTS Lotto Soudal 0
187 Romain Sicard FR TDE Direct Energie 0
17 Tom Scully NZ EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
86 Michael Schär CH BMC BMC Racing Team 0
127 Klimmer Luis Leon Sanchez ES AST Astana Pro Team 0
111 Kopman Peter Sagan SK BOH Bora - Hansgrohe 1130
7 Luke Rowe GB SKY Team Sky 0
167 Timo Roosen NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
16 Klimmer Pierre Rolland FR EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
76 José Rojas ES MOV Movistar Team 0
166 Tijdrijder Primož Roglič SI TLJ Team Lotto NL - Jumbo 340
107 Maximiliano Richeze AR QST Quick - Step Floors 100
135 Mark Renshaw AU DDD Team Dimension Data 0
71 Kopman Nairo Quintana CO MOV Movistar Team 180
58 Klimmer Domenico Pozzovivo IT TBM Bahrain - Merida 110
118 Lukas Postlberger AT BOH Bora - Hansgrohe 0
81 Kopman Richie Porte AU BMC BMC Racing Team 0
117 Pawel Poljanski PL BOH Bora - Hansgrohe 0
147 Nils Politt DE TKA Team Katusha Alpecin 0
6 Wout Poels NL SKY Team Sky 0
47 Laurent Pichon FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
15 Tijdrijder Taylor Phinney US EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 30
206 Anthony Perez FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
57 Franco Pellizotti IT TBM Bahrain - Merida 0
134 Serge Pauwels BE DDD Team Dimension Data 60
216 Andrea Pasqualon IT WGG Wanty - Groupe Gobert 180
116 Daniel Oss IT BOH Bora - Hansgrohe 0
215 Yoann Offredo FR WGG Wanty - Groupe Gobert 0
68 Mikel Nieve ES MTS Mitchelton - Scott 60
126 Sprinter Magnus Cort Nielsen DK AST Astana Pro Team 190
51 Kopman Vincenzo Nibali IT TBM Bahrain - Merida 70
205 Daniel Navarro Garcia ES COF Cofidis, Solutions Credits 0
27 Oliver Naesen BE ALM AG2R La Mondiale 0
115 Gregor Muhlberger AT BOH Bora - Hansgrohe 30
5 Gianni Moscon IT SKY Team Sky 0
191 Kopman Bauke Mollema NL TFS Trek Segafredo 210
156 Rudy Molard FR GFC Groupama - FDJ 0
46 Amaël Moinard FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
214 Marco Minnaard NL WGG Wanty - Groupe Gobert 0
31 Kopman Michael Matthews AU SUN Team Sunweb 40
14 Daniel Martinez CO EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
146 Tijdrijder Tony Martin DE TKA Team Katusha Alpecin 0
211 Kopman Guillaume Martin FR WGG Wanty - Groupe Gobert 0
91 Kopman Daniel Martin IE UAD UAE Team Emirates 480
165 Paul Martens DE TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
176 Tomasz Marczynski PL LTS Lotto Soudal 0
96 Marco Marcato IT UAD UAE Team Emirates 0
114 Klimmer Rafal Majka PL BOH Bora - Hansgrohe 160
155 Tobias Ludvigsson SE GFC Groupama - FDJ 0
45 Kevin Ledanois FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
154 Olivier Le Gac FR GFC Groupama - FDJ 0
26 Pierre Roger Latour FR ALM AG2R La Mondiale 130
201 Kopman Christophe Laporte FR COF Cofidis, Solutions Credits 300
75 Klimmer Mikel Landa Meana ES MOV Movistar Team 120
106 Tijdrijder Yves Lampaert BE QST Quick - Step Floors 170
4 Michal Kwiatkowski PL SKY Team Sky 70
85 Stefan Küng CH BMC BMC Racing Team 0
161 Klassementsrenner Steven Kruijswijk NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 80
95 Sprinter Alexander Kristoff NO UAD UAE Team Emirates 610
36 Søren Kragh Andersen DK SUN Team Sunweb 90
193 Koen de Kort NL TFS Trek Segafredo 0
56 Kristijan Koren SI TBM Bahrain - Merida 0
145 Pavel Kochetkov RU TKA Team Katusha Alpecin 0
144 Sprinter Marcel Kittel DE TKA Team Katusha Alpecin 160
143 Robert Kiserlovski HR TKA Team Katusha Alpecin 0
175 Jens Keukeleire BE LTS Lotto Soudal 0
218 Guillaume van Keirsbulck BE WGG Wanty - Groupe Gobert 0
125 Tanel Kangert EE AST Astana Pro Team 0
105 Klassementsrenner Bob Jungels LU QST Quick - Step Floors 90
164 Amund Grøndahl Jansen NO TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
133 Sprinter Reinardt Janse van Rensburg ZA DDD Team Dimension Data 0
55 Klimmer Jon Izaguirre Insausti ES TBM Bahrain - Merida 240
54 Gorka Izaguirre ES TBM Bahrain - Merida 120
67 Daryl Impey ZA MTS Mitchelton - Scott 60
66 Damien Howson AU MTS Mitchelton - Scott 0
204 Klimmer Jesús Herrada ES COF Cofidis, Solutions Credits 40
65 Michael Hepburn AU MTS Mitchelton - Scott 10
64 Mathew Hayman AU MTS Mitchelton - Scott 0
53 Heinrich Haussler AT TBM Bahrain - Merida 0
44 Romain Hardy FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
124 Jesper Hansen DK AST Astana Pro Team 0
35 Chad Haga US SUN Team Sunweb 0
153 Jacopo Guarnieri IT GFC Groupama - FDJ 0
123 Dmitriy Gruzdev KZ AST Astana Pro Team 0
163 Sprinter Dylan Groenewegen NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 420
196 Tsgabu Gebremaryam Grmay ET TFS Trek Segafredo 0
186 Fabien Grellier FR TDE Direct Energie 0
171 Kopman André Greipel DE LTS Lotto Soudal 230
195 Michael Gogl AT TFS Trek Segafredo 0
104 Philippe Gilbert BE QST Quick - Step Floors 180
162 Klimmer Robert Gesink NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 50
34 Simon Geschke DE SUN Team Sunweb 50
43 Elie Gesbert FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
84 Simon Gerrans AU BMC BMC Racing Team 0
103 Sprinter Fernando Gaviria Rendon CO QST Quick - Step Floors 420
152 David Gaudu FR GFC Groupama - FDJ 20
185 Damien Gaudin FR TDE Direct Energie 0
88 Klassementsrenner Tejay van Garderen US BMC BMC Racing Team 0
25 Tony Gallopin FR ALM AG2R La Mondiale 0
121 Kopman Jakob Fuglsang DK AST Astana Pro Team 50
1 Kopman Chris Froome GB SKY Team Sky 350
24 Mathias Frank CH ALM AG2R La Mondiale 0
122 Klimmer Omar Fraile Matarranz ES AST Astana Pro Team 150
94 Roberto Ferrari IT UAD UAE Team Emirates 0
74 Imanol Erviti ES MOV Movistar Team 0
203 Nicolas Edet FR COF Cofidis, Solutions Credits 40
63 Luke Durbridge AU MTS Mitchelton - Scott 0
213 Sprinter Timothy Dupont BE WGG Wanty - Groupe Gobert 80
32 Kopman Tom Dumoulin NL SUN Team Sunweb 500
23 Axel Domont FR ALM AG2R La Mondiale 0
22 Silvan Dillier CH ALM AG2R La Mondiale 0
151 Kopman Arnaud Démare FR GFC Groupama - FDJ 580
194 Sprinter John Degenkolb DE TFS Trek Segafredo 610
212 Thomas Degand BE WGG Wanty - Groupe Gobert 0
102 Tim Declercq BE QST Quick - Step Floors 0
174 Klimmer Thomas De Gendt BE LTS Lotto Soudal 10
173 Jasper De Buyst BE LTS Lotto Soudal 10
37 Laurens Ten Dam NL SUN Team Sunweb 0
13 Lawson Craddock US EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
184 Jérôme Cousin FR TDE Direct Energie 0
52 Sprinter Sonny Colbrelli IT TBM Bahrain - Merida 360
12 Simon Clarke AU EFD TEAM EF Education First - Drapac P/B Cannondale 0
202 Dimitri Claeys BE COF Cofidis, Solutions Credits 0
183 Sylvain Chavanel FR TDE Direct Energie 0
131 Kopman Mark Cavendish GB DDD Team Dimension Data 40
3 Tijdrijder Jonathan Castroviejo ES SKY Team Sky 0
83 Damiano Caruso IT BMC BMC Racing Team 130
181 Kopman Lilian Calmejane FR TDE Direct Energie 120
113 Marcus Burghardt DE BOH Bora - Hansgrohe 0
42 Maxime Bouet FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
182 Thomas Boudat FR TDE Direct Energie 50
142 Ian Boswell US TKA Team Katusha Alpecin 0
112 Maciej Bodnar PL BOH Bora - Hansgrohe 0
132 Edvald Boasson Hagen NO DDD Team Dimension Data 160
82 Patrick Bevin NZ BMC BMC Racing Team 0
192 Julien Bernard FR TFS Trek Segafredo 10
2 Egan Arley Bernal Gomez CO SKY Team Sky 40
172 Tiesj Benoot BE LTS Lotto Soudal 0
73 Daniele Bennati IT MOV Movistar Team 0
62 Jack Bauer NZ MTS Mitchelton - Scott 0
41 Kopman Warren Barguil FR FST Team Fortuneo - Samsic 0
21 Kopman Romain Bardet FR ALM AG2R La Mondiale 230
87 Greg van Avermaet BE BMC BMC Racing Team 290
92 Darwin Atapuma Hurtado CO UAD UAE Team Emirates 0
33 Nikias Arndt DE SUN Team Sunweb 60
72 Andrey Amador CR MOV Movistar Team 0
101 Kopman Julian Alaphilippe FR QST Quick - Step Floors 550

Legenda / filter

Type renner
Alle
Kopman Kopman
Klassementsrenner Klassementsrenner
Klimmer Klimmer
Sprinter Sprinter
Tijdrijder Tijdrijder