Deze website maakt gebruikt van javascript. Zonder javascript in te schakelen zult u de website niet optimaal kunnen gebruiken.

Renners Tour de France 2017

Rugnr unsorted Renner up Land Team unsorted Team unsorted Punten unsorted
82 Michael Albasini  CH ORS Orica - Scott 2
22 Andrey Amador  CR MOV Movistar Team 0
192 Yukiya Arashiro  JP TBM Bahrain - Merida 0
142 Nikias Arndt  DE SUN Team Sunweb 12
51 Fabio Aru Kopman IT AST Astana Pro Team 39
62 Darwin Atapuma Hurtado  CO UAD UAE Team Emirates 12
48 Greg van Avermaet  BE BMC BMC Racing Team 26
189 Dylan van Baarle  NL CDT Cannondale Drapac Professional Cycling Team 0
202 Frederik Backaert  BE WGG Wanty - Groupe Gobert 0
132 Lars Bak  DK LTS Lotto Soudal 0
12 Jan Bakelants  BE ALM AG2R La Mondiale 6
11 Romain Bardet Kopman FR ALM AG2R La Mondiale 45
143 Warren Barguil Klimmer FR SUN Team Sunweb 54
102 Jack Bauer  NZ QST Quick - Step Floors 0
23 Daniele Bennati  IT MOV Movistar Team 7
162 George Bennett  NZ TLJ Team Lotto NL - Jumbo 7
133 Tiesj Benoot  BE LTS Lotto Soudal 6
24 Carlos Betancur  CO MOV Movistar Team 0
182 Alberto Bettiol  IT CDT Cannondale Drapac Professional Cycling Team 6
183 Patrick Bevin  NZ CDT Cannondale Drapac Professional Cycling Team 0
92 Edvald Boasson Hagen  NO DDD Team Dimension Data 61
112 Maciej Bodnar  PL BOH Bora - Hansgrohe 2
193 Grega Bole  SI TBM Bahrain - Merida 0
63 Matteo Bono  IT UAD UAE Team Emirates 0
172 Thomas Boudat  FR DEN Direct Energie 0
212 Maxime Bouet  FR FVC Fortuneo - Vital Concept 0
151 Nacer Bouhanni Sprinter FR COF Cofidis, Solutions Credits 27
194 Borut Bozic  SI TBM Bahrain - Merida 0
195 Janez Brajkovic  SI TBM Bahrain - Merida 0
103 Gianluca Brambilla  IT QST Quick - Step Floors 0
184 Nathan Brown  US CDT Cannondale Drapac Professional Cycling Team 2
113 Emanuel Buchmann  DE BOH Bora - Hansgrohe 0
114 Marcus Burghardt  DE BOH Bora - Hansgrohe 0
173 Lilian Calmejane  FR DEN Direct Energie 19
42 Damiano Caruso  IT BMC BMC Racing Team 0
25 Jonathan Castroviejo Tijdrijder ES MOV Movistar Team 0
52 Dario Cataldo  IT AST Astana Pro Team 0
91 Mark Cavendish Sprinter GB DDD Team Dimension Data 7
174 Sylvain Chavanel Kopman FR DEN Direct Energie 5
81 Johan Esteban Chavez Kopman CO ORS Orica - Scott 0
72 Davide Cimolai  IT FDJ FDJ 5
196 Ondrej Cink  CZ TBM Bahrain - Merida 0
152 Dimitri Claeys  BE COF Cofidis, Solutions Credits 0
185 Simon Clarke  AU CDT Cannondale Drapac Professional Cycling Team 0
197 Sonny Colbrelli Sprinter IT TBM Bahrain - Merida 12
31 Alberto Contador Kopman ES TFS Trek Segafredo 17
93 Stephen Cummings  GB DDD Team Dimension Data 0
144 Roy Curvers  NL SUN Team Sunweb 0
147 Laurens Ten Dam  NL SUN Team Sunweb 0
134 Thomas De Gendt Klimmer BE LTS Lotto Soudal 6
203 Thomas Degand  BE WGG Wanty - Groupe Gobert 0
33 John Degenkolb Sprinter DE TFS Trek Segafredo 29
73 Mickaël Delage  FR FDJ FDJ 0
71 Arnaud Démare Sprinter FR FDJ FDJ 44
13 Axel Domont  FR ALM AG2R La Mondiale 0
83 Luke Durbridge  AU ORS Orica - Scott 0
153 Nicolas Edet  FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
94 Bernhard Eisel  AT DDD Team Dimension Data 0
168 Jos van Emden Tijdrijder NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 4
26 Imanol Erviti  ES MOV Movistar Team 0
213 Brice Feillu Klimmer FR FVC Fortuneo - Vital Concept 0
34 Fabio Felline  IT TFS Trek Segafredo 0
14 Mathias Frank  CH ALM AG2R La Mondiale 0
1 Chris Froome Kopman GB SKY Team Sky 55
53 Jakob Fuglsang Klimmer DK AST Astana Pro Team 9
135 Tony Gallopin  FR LTS Lotto Soudal 14
15 Ben Gastauer  LU ALM AG2R La Mondiale 0
16 Cyril Gautier  FR ALM AG2R La Mondiale 0
175 Yohann Gene  FR DEN Direct Energie 0
214 Elie Gesbert  FR FVC Fortuneo - Vital Concept 4
145 Simon Geschke  DE SUN Team Sunweb 0
161 Robert Gesink Klimmer NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 12
104 Philippe Gilbert  BE QST Quick - Step Floors 7
35 Michael Gogl  AT TFS Trek Segafredo 0
131 André Greipel Sprinter DE LTS Lotto Soudal 36
54 Andriy Grivko  UA AST Astana Pro Team 0
198 Tsgabu Gebremaryam Grmay  ET TBM Bahrain - Merida 0
163 Dylan Groenewegen Sprinter NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 38
55 Dmitriy Gruzdev  KZ AST Astana Pro Team 0
74 Jacopo Guarnieri  IT FDJ FDJ 0
122 Marco Haller  AT KAT Team Katusha Alpecin 0
136 Adam Hansen  AU LTS Lotto Soudal 0
215 Romain Hardy  FR FVC Fortuneo - Vital Concept 2
84 Mathew Hayman  AU ORS Orica - Scott 0
2 Sergio Henao Montoya Klimmer CO SKY Team Sky 0
27 José Herrada  ES MOV Movistar Team 0
123 Reto Hollenstein  CH KAT Team Katusha Alpecin 0
85 Damien Howson  AU ORS Orica - Scott 0
86 Daryl Impey  ZA ORS Orica - Scott 0
36 Markel Irizar  ES TFS Trek Segafredo 0
191 Jon Izaguirre Insausti Klimmer ES TBM Bahrain - Merida 0
95 Reinardt Janse van Rensburg Sprinter ZA DDD Team Dimension Data 0
208 Guillaume van Keirsbulck  BE WGG Wanty - Groupe Gobert 0
87 Jens Keukeleire  BE ORS Orica - Scott 15
3 Vasil Kiryienka Tijdrijder BY SKY Team Sky 10
124 Robert Kiserlovski  HR KAT Team Katusha Alpecin 0
101 Marcel Kittel Sprinter DE QST Quick - Step Floors 77
4 Christian Knees  DE SKY Team Sky 0
75 Ignatas Konovalovas  LT FDJ FDJ 0
32 Koen de Kort  NL TFS Trek Segafredo 0
56 Bakhtiyar Kozhatayev  KZ AST Astana Pro Team 0
88 Roman Kreuziger  CZ ORS Orica - Scott 6
125 Alexander Kristoff Sprinter NO KAT Team Katusha Alpecin 32
44 Stefan Küng  CH BMC BMC Racing Team 12
5 Michal Kwiatkowski  PL SKY Team Sky 7
65 Vegard Stake Laengen  NO UAD UAE Team Emirates 0
126 Maurits Lammertink  NL KAT Team Katusha Alpecin 0
6 Mikel Landa Meana Klimmer ES SKY Team Sky 27
154 Christophe Laporte  FR COF Cofidis, Solutions Credits 6
17 Pierre Roger Latour  FR ALM AG2R La Mondiale 0
76 Olivier Le Gac  FR FDJ FDJ 0
164 Tom Leezer  NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
155 Cyril Lemoine  FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
57 Alexey Lutsenko  KZ AST Astana Pro Team 0
127 Tiago Machado  PT KAT Team Katusha Alpecin 0
115 Rafal Majka Klimmer PL BOH Bora - Hansgrohe 4
66 Marco Marcato  IT UAD UAE Team Emirates 0
43 Alessandro De Marchi  IT BMC BMC Racing Team 0
165 Paul Martens  DE TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
105 Daniel Martin Klassementsrenner IE QST Quick - Step Floors 44
201 Guillaume Martin  FR WGG Wanty - Groupe Gobert 10
121 Tony Martin Tijdrijder DE KAT Team Katusha Alpecin 7
156 Luis Angel Maté Mardones Klimmer ES COF Cofidis, Solutions Credits 0
141 Michael Matthews Sprinter AU SUN Team Sunweb 69
116 Jay McCarthy  AU BOH Bora - Hansgrohe 6
211 Daniel Mclay  GB FVC Fortuneo - Vital Concept 14
61 Louis Meintjes Kopman ZA UAD UAE Team Emirates 12
204 Marco Minnaard  NL WGG Wanty - Groupe Gobert 0
45 Amaël Moinard  FR BMC BMC Racing Team 0
77 Rudy Molard  FR FDJ FDJ 0
37 Bauke Mollema Klassementsrenner NL TFS Trek Segafredo 15
199 Javier Moreno  ES TBM Bahrain - Merida 0
67 Manuele Mori  IT UAD UAE Team Emirates 3
18 Oliver Naesen  BE ALM AG2R La Mondiale 0
157 Daniel Navarro Garcia  ES COF Cofidis, Solutions Credits 0
7 Mikel Nieve  ES SKY Team Sky 1
205 Yoann Offredo  FR WGG Wanty - Groupe Gobert 0
38 Jarlinson Pantano Klimmer CO TFS Trek Segafredo 0
206 Andrea Pasqualon  IT WGG Wanty - Groupe Gobert 0
96 Serge Pauwels  BE DDD Team Dimension Data 1
216 Pierre Luc Périchon  FR FVC Fortuneo - Vital Concept 1
176 Adrien Petit  FR DEN Direct Energie 6
186 Taylor Phinney Tijdrijder US CDT Cannondale Drapac Professional Cycling Team 0
217 Laurent Pichon  FR FVC Fortuneo - Vital Concept 0
78 Thibaut Pinot Kopman FR FDJ FDJ 2
128 Nils Politt  DE KAT Team Katusha Alpecin 0
117 Pawel Poljanski  PL BOH Bora - Hansgrohe 0
41 Richie Porte Kopman AU BMC BMC Racing Team 7
177 Perrig Quemeneur  FR DEN Direct Energie 0
21 Nairo Quintana Kopman CO MOV Movistar Team 15
97 Mark Renshaw  AU DDD Team Dimension Data 0
46 Nicolas Roche  IE BMC BMC Racing Team 12
137 Jürgen Roelandts  BE LTS Lotto Soudal 5
166 Primož Roglič Tijdrijder SI TLJ Team Lotto NL - Jumbo 22
181 Pierre Rolland Klimmer FR CDT Cannondale Drapac Professional Cycling Team 0
167 Timo Roosen  NL TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
8 Luke Rowe  GB SKY Team Sky 0
106 Fabio Sabatini  IT QST Quick - Step Floors 0
118 Juraj Sagan  SK BOH Bora - Hansgrohe 0
111 Peter Sagan Sprinter SK BOH Bora - Hansgrohe 16
47 Michael Schär  CH BMC BMC Racing Team 0
119 Rüdiger Selig  DE BOH Bora - Hansgrohe 13
158 Florian Senechal  FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
218 Eduardo Sepulveda Kopman AR FVC Fortuneo - Vital Concept 0
178 Romain Sicard  FR DEN Direct Energie 0
138 Marcel Sieberg  DE LTS Lotto Soudal 0
159 Julien Simon  FR COF Cofidis, Solutions Credits 0
146 Ramon Sinkeldam  NL SUN Team Sunweb 0
207 Dion Smith  NZ WGG Wanty - Groupe Gobert 0
107 Zdeněk Štybar  CZ QST Quick - Step Floors 1
28 Jasha Sütterlin  DE MOV Movistar Team 0
68 Ben Swift  GB UAD UAE Team Emirates 6
187 Andrew Talansky Klassementsrenner US CDT Cannondale Drapac Professional Cycling Team 0
148 Mike Teunissen  NL SUN Team Sunweb 0
9 Geraint Thomas Klassementsrenner GB SKY Team Sky 19
98 Scott Thwaites  GB DDD Team Dimension Data 0
149 Albert Timmer  NL SUN Team Sunweb 0
108 Matteo Trentin  IT QST Quick - Step Floors 6
179 Angelo Tulik  FR DEN Direct Energie 0
69 Diego Ulissi  IT UAD UAE Team Emirates 12
188 Rigoberto Urán Kopman CO CDT Cannondale Drapac Professional Cycling Team 52
219 Florian Vachon  FR FVC Fortuneo - Vital Concept 0
58 Michael Valgren  DK AST Astana Pro Team 4
29 Alejandro Valverde Klassementsrenner ES MOV Movistar Team 0
209 Pieter Vanspeybrouck  BE WGG Wanty - Groupe Gobert 3
99 Jaco Venter  ZA DDD Team Dimension Data 0
109 Julien Vermote  BE QST Quick - Step Floors 0
79 Arthur Vichot  FR FDJ FDJ 0
171 Thomas Voeckler  FR DEN Direct Energie 0
19 Alexis Vuillermoz  FR ALM AG2R La Mondiale 0
169 Robert Wagner  DE TLJ Team Lotto NL - Jumbo 0
139 Tim Wellens  BE LTS Lotto Soudal 0
49 Danilo Wyss  CH BMC BMC Racing Team 1
89 Simon Yates Kopman GB ORS Orica - Scott 15
129 Rick Zabel  DE KAT Team Katusha Alpecin 0
59 Andrey Zeits  KZ AST Astana Pro Team 0
39 Haimar Zubeldia Klimmer ES TFS Trek Segafredo 0
64 Kristijan Đurasek  HR UAD UAE Team Emirates 0

Type renner
Klassementsrenner Klassementsrenner
Klimmer Klimmer
Sprinter Sprinter
Tijdrijder Tijdrijder
Kopman Kopman